1dc95dcc5e7d7dda94089bc102d4a863

 

Без будь-якого додаткового обладнання дана стрічка дозволяє наклеїти високо глянцевий пластик АВS, глянцеві пластики HPL, штучний камінь на шліфоване ДСП, МДФ, ДВП і фанеру, а також зростити різні за своєю суттю матеріали. Ви здивуєтеся тієї легкості і технологічності з якою вирішено це складний і трудомісткий процес. Міцність, з якої скріплюються склеюються матеріали, Вас приємно здивує і відкриє нові перспективи і технологічні рішення. Так само важливо те що з’єднані матеріали можна відразу обробляти.

Опис продукту.
Дана стрічка має гарні клеять до багатьох поверхнях, навіть таким складним для приклеювання як шліфоване ДСП, МДФ, ДВП, меблева фанера, полістироли.
На відрив і зсув стрічка має гарантовані і стабільні властивості адгезії.

Застосування.
Стрічка розроблена для приклеювання на шліфоване ДСП, МДФ, ДВП, меблеву фанеру, полістироли.
Наступних матеріалів:
– листовий штучний камінь;

– пластики HPL / SPL;

– скляні фасади;

– пластики ABS високий глянець.

Поставляється в рулонах

 

 

Технічні дані.

Товщина – 0,12 мм

Тип клею – модифікований акрил

Основа стрічки – спеціальний папір

Захисний шар – біла силіконізована папір

Температурний діапазон – 40С до + 90С

Температура приклеювання – + 15С до + 40С

Технологія нанесення і приклеювання:

Всі деталі (що і на що приклеюється, а також сам двосторонній скотч) повинні бути витримані при кімнатній температурі не нижче +15 ° С не менше 24 годин, для того що б зрощувати вироби після поклейки не згиналася і не рвало пластик. Сам процес зрощування теж повинен відбуватися при температурі.
Підготувати поверхні, тобто поверхні для склеювання повинні бути чистими, очищеними від пилу, жиру, вологи і розчинних речовин;
Приклеїти стрічку на основу, обов’язково прокатати валиком, зняти лайнер з стрічки і накласти приклеюється елемент, знову продавити. Коригування положення приклеиваемого елемента після цього неможлива.
Склеєні деталі покласти горизонтально або зафіксувати, витримати 24 години при кімнатній температурі (щоб пройшла адгезія), далі можна зберігати і використовувати вироби при низькій температурі.