Показано 1–12 із 26

Показати 9 12 18 24

Плівки Оракал
Опис різновидів плівки Orafol
Для цифрового друку — плівки, призначені для цифрового друку, у тому числі сольвентним чорнилом.
Для кольорової аплікації – плоттерні плівки для виготовлення кольорових аплікацій на склі, ПВХ та інших поверхнях.
Монтажні плівки для зручного нанесення вирізаної на плотері аплікаційної плівки на поверхню.
Для ламінації – плівки, що використовуються для захисту друкованих зображень.
Для світлової реклами – плівки, що взаємодіють з освітленням, часто використовуються у світлових коробах, об’ємних літерах, вивісках: світлоблокуючі, світлорозсіювальні, вітражні.
Світлоповертальні  плівки, що застосовуються переважно для дорожніх знаків та світлоповертальної реклами, у тому числі на транспорті. Використовуються для створення графіки, що яскраво світиться в умовах попадання спрямованого світла, навіть при поганому освітленні, наприклад, уночі, у темряві.
Для оформлення транспорту – друковані, аплікаційні та ламінаційні плівки, призначені для повного або часткового обклеювання транспортних засобів.
Для скла – друкарські та аплікаційні плівки для декорування скла.
Металізовані поліефірні аплікаційні плівки, що мають металевий колір і блиск, найчастіше використовуються для виробництва високоякісних наклейок і табличок.
Флуоресцентні плівки, що мають яскраві кольори внаслідок ефекту флуоресценції. Особливо ефективні в сутінках та інших умовах поганої видимості.
Пломбувальні  плівки, що саморуйнуються, у яких сила адгезії до поверхні вище, ніж її міцність, що викликає руйнування при спробі зняти плівку з поверхні. Зняття та повторне використання неможливе.
Фотолюмінесцентні – світлонакопичувальні плівки, що випромінюють світло внаслідок накопиченої при її освітленні енергії.
Трафаретні – плівки для виготовлення трафаретів, що використовуються для фарбування та піскоструминної обробки.
Каширувальні – двосторонні клейові стрічки, для з’єднання та кріплення різних матеріалів один з одним.