Плівка автомобільна тонуюча Xpel металізована

 

Основні переваги тонировочной плівки UV Supreme (Thermo)

 • Захисні властивості: Тонувальна плівка UV Supreme (Thermo) має стійкий до подряпин верхній шар, ризик виникнення подряпин на поверхні плівки в процесі експлуатації автомобіля мінімальний.
 • Формуємність: Тонувальна плівка UV Supreme (Thermo) відмінно формується, що дозволяє швидко наклеювати її на будь-які скла автомобілів.
 • Металізація плівки: Тонувальна плівка UV Supreme (Thermo) – це металізована плівка. Наявність металізованого шару перевіряється шляхом поміщення зразка плівки на кілька секунд в мікрохвильову піч, під дією електромагнітних хвиль плівка стискається.
 • Зовнішній вигляд: Тонувальна плівка UV Supreme (Thermo) має натуральний чорний колір. Плівка не має металевого блиску як зовні, так і з середини автомобіля. Плівкове покриття UV Supreme (Thermo) довгі роки не вигоряє на сонці і зберігає свій зовнішній вигляд.
 • Оптична видимість: Одне з головних переваг плівкового покриття UV Supreme (Thermo) – це відмінна оптична видимість без будь-яких помутнінь і спотворень.
 • Захист від випромінювання: Головна перевага плівкового покриття UV Supreme (Thermo) – це максимальний захист від IR і UV випромінювання.

 

 

Основні переваги тонировочной плівки UV Adviser HP PRO

 • Головна перевага плівки UV Adviser HP PRO – наявність густого клейового шару, що дозволяє маскувати пил, волосся і інше дрібне сміття, не залишаючи візуальних дефектів. UV Adviser HP PRO вибачає практично всі помилки, заломи плівки легко розгладжуються.
 • Завдяки густому клею, формування та встановлення плівки UV Adviser HP PRO відбувається набагато швидше в порівнянні з іншими плівками, причому тонувальник має право на помилки, які він легко може виправити, не залишаючи дефектів.
 • Захисні властивості: Плівка UV Adviser HP PRO має стійкий до подряпин верхній шар, ризик виникнення подряпин на поверхні плівки в процесі експлуатації автомобіля мінімальний.
 • Формуємність: Плівка UV Adviser HP PRO відмінно формується навіть на складних склах.
 • Зовнішній вигляд: Тонувальна плівка UV Adviser НP PRO має натуральний чорний колір. Плівка не має металевого блиску.
 • Атермальні властивості: Всі плівки UV Adviser HP PRO від 5% до 70% мають захист від інфрачервоного випромінювання, в порівнянні з металізованими плівками.
 • Оптична видимість: Плівки UV Adviser HP PRO мають відмінну оптичну видимість, без будь-яких помутнінь і спотворень.
 • Співвідношення ціни та якості: Тонувальна плівка UV Adviser має найкраще співвідношення ціни та якості.

 

 

Основний гідності тонированной плівки UV Atrium CH SR HPR

UV Atrium CH SR HPR – це високоефективні металізовані плівки преміум-класу.

Автомобільні металізовані плівки UV Atrium мають стандартну для аналогічних продуктів преміум-класу двошарову структуру, що складається з полімерів, пофарбованих у масі і металлізірованного шару, що гарантує високі технічні показники плівки, такі як тривала експлуатація, захист від сонячних променів і бездоганний вигляд . Колір і затемнення в даній плівці визначає використання вже готових (затемнених) полімерів, що є ознакою принадлежності даної плівки до найвищого класу тоніровочних покриттів.

У плівках UW Atrium використовується густий клейовий шар, що дозволяє маскувати пил, волосся і інше дрібне сміття, не залишаючи при цьому візуальних дефектів. UV Atrium прощає практично будь-які помилки, заломи плівки легко розгладжуються. Завдяки густому клею і високоякісному поліестеру, формування та встановлення плівки UV Atrium відбувається набагато швидше і якісніше в порівняння з аналогічними ПО класу плівками інших відомих виробників.