Показано 1–12 із 15

Показати 9 12 18 24

Двухстороння стрічка

Є різні типи скотчу. Бувають різні клейові основи: акрилова (з часом з’єднання стає міцнішим) та синтетичний каучук (миттєва висока липкість у складних умовах, з роками зменшується адгезія). Підбирати потрібний слід з урахуванням поставлених завдань. Види двостороннього скотчу:

На спіненій основі.

скотч на спіненій основі. png Має товщину 800-1000 Мкм. Клей-акриловий сольвент. Активно застосовується у сфері будівництва та ремонту. Чудово підходить для кріплення предметів зі складною формою, нерівних поверхонь, виробів з отворами. Шорсткості та інші дефекти зменшують площу склеюваної поверхні. Тому для їх кріплення потрібна двостороння липучка з надійною основною, наприклад, пінистою, яка найкраще набуває форми поверхні.

Живі приклади використання: необроблене дерево, також може бути використаний для кріплення пластикових бордюрів і плінтусів, для приклеювання табличок, декоративних частин, кріплення автомобільних молдингів, дзеркал і т.д.

Поліпропіленовий.

Клей-синтетичний каучук. На плівковій основі, стійкій до впливу вологи та механічних пошкоджень. Прозорий, тонкий і еластичний, зручний в експлуатації, забезпечує жорстке зчеплення з твердими поверхнями.

Живі приклади використання: Добре підходить для роботи зі склом та полімерами. Використовується для проклеювання стиків рулонних матеріалів, приклеювання низькоенергетичних пластиків, приклеювання лінолеуму та килимових покриттів, обробки меблів, склеювання шкіри, тканин тощо.

На тканинній основі.

Така двостороння клейка стрічка дуже міцна і надійна. Клей-синтетичний каучук. Основа синтетична тканина. Матеріал м’який, гнучкий. Підійде для кріплення нерівних шорстких поверхонь. Для вертикального кріплення.

Живі приклади використання: Її рекомендується застосовувати для роботи з матеріалами для підлоги, обробки. Використовується для приклеювання дзеркал, підвісних молдингів. Для горизонтального кріплення. Застосовується для укладання лінолеуму, інших матеріалів для підлоги.

На паперовій основі.

Клей-синтетичний каучук на основі, що легко рветься. Не вимагають використання ножиць. Зі слабким адгезивом. Незважаючи на невисоку вартість, паперова липка стрічка широко використовується в різних областях, завдяки прийнятним клейовим якостям: