Питання та відповіді

Скільки метрів плівки потрібно на машину?

Приблизна витрата плівки при ширині 1,52м:

  На кузовНа стекла
Невеликий Хетчбек або купе –
 8-12 м.пог.2-2,5
Середній седан(VW Jetta, Mazda 3, Toyeta Camry)10-15 м.пог.2,5-3
Седан S класу(Audi A6, Mercedes S, BMW 7)16-19 м.пог.3-3,5
Паркетник(Porsce Cayene, Mazda MX, Audi Q5)18-20 м.пог.3-3,5
Позашляховик(Toyeta Land Cruiser, Mercedes GL)20-25 м.пог.3,5-5
Скільки плівки потрібно на тонування лобового скла?

У середньому довжина скла вбирається у 2м, яке висота 1м. Відповідно два погонних метра при ширині 152 см в більшості випадків достатньо на лобове скло, але сказати краще заміряти розміри лобового скла.

Якщо зняти плівку, що буде з фарбою?

Лакофарбове покриття автомобіля не страждає, якщо плівка якісна і машина не була фарбована “в гаражі”. При поклейці фарбованих не заводом деталей є ризик зняття плівки з пошкодженням ЛКП. Все залежить від того наскільки якісно було зроблено фарбування і чи дотримувався тих. процес.

Скільки коштує обклеїти автомобіль?

Ми не займаємося обклеюванням авто, а лише продаємо плівку. Але знаємо, що ціна на повне обклеювання автомобіля коливається від 800-2000 $ тільки за роботу в залежності від того, яка машина і з якою плівкою працює майстер.

Чи я зможу сам поклеїти плівку?

Немає нічого неможливого, тисячі наших клієнтів це вже зробили, тут все залежить від вашого бажання і терпіння. Поклейка плівки – копітка праця, що вимагає любові до цього заняття.

Яка мінімальна вартість замовлення?

Мінімальна вартість замовлення без передоплати – 500грн., з передоплатою – 100грн.

Скільки потрібно плівки на фари?

На фари потрібно в середньому до 2 м.пог. плівки при ширині 30см, але якщо у вас короткі фари (до 48см), то достатньо буде 1 м.пог.

Як клеїти плівку?

Пропонуємо Вам більш детально ознайомитися з цим у відео-уроках.

Чи все що на сайті є в наявності?

Ми намагаємося тримати наявність найнеобхідніших плівок завжди, але звичайно ж деякі товари можуть закінчитися, або бути доступні на замовлення, тому уточнюйте позицію, що Вас цікавить у менеджера шляхом дзвінка або залишивши заявку на потрібний товар.

Чому я не можу одержати плівку на найближчий склад Нової Пошти?

Більшість плівок мають висоту рулону 1,52 м., і на жаль даний габарит проходить тільки на вантажні відділення Нової Пошти. Якщо Ви замовляєте матеріал меншої ширини, то звичайно він може бути доставлений на найближче до Вас відділення Нової Пошти.

А плівка придатна лише для автомобіля?

Звичайно ні, за допомогою плівок представлених у нашому інтернет-магазині можна обклеїти будь-яку техніку (холодильник, мотоцикл, електроскутер, самокат, гіробор, телефон та багато іншого). Також антигравійні плівки чудово підходять для захисту більшості поверхонь від пошкоджень (скло, мармур, дерево і т.д.).