Показано 1–12 із 19

Показати 9 12 18 24

Полірувальний порошок для скла F!X 929

Оригінальна ціна: 550 ₴.Поточна ціна: 440 ₴.

Матеріали для обробки скла
Широкий асортимент захисних плівок обумовлений потребою ринку. Плівки 50 мкм та 40 мкм призначені для захисту амальгами від пошкодження та наноситься на невеликі дзеркала трюмо, дзеркала ванних кімнат, дзеркала для вбиралень. Плівки 80 мк та 60мкм, основою яких є поліетилен, відповідають класу безпеки А1 та є протиосколочними. Це означає, що при ударі силою в 4/2Н дзеркало не зруйнується. При ударі вищої сили осколки дзеркала залишаться на плівці. Акриловий клей – екологічно безпечний і водорозчинним не руйнує амальгаму, що важливо при тривалому використанні дзеркал.
Широку популярність набула плівка Оракал для дзеркал. Структура плівки і присутність підкладки – силіконізованого паперу, дало можливість наносити цю плівку одній людині, що дає їй значну перевагу. Враховуючи те, що плівка Оракал для дзеркал, йде в стандартних рулонах, що не завжди зручно при роботі з дзеркалами, на своєму виробництві – ми організували порізку рулонних матеріалів і зараз цей матеріал ви зможете придбати у зручних розмірах.
Для того щоб наші покупці не шукали упаковку, на нашому складі завжди є стретч пакувальний, товщиною 17 мікрон, і скотч пакувальний товщиною 40 мікрон.
Зважаючи на те, що частина дзеркал йде без малюнка, ми організували ділянку з виробництва декоративних наклейок, які виконуються з вінілової плівки Піскоструминка. Завдяки цій плівці ви зможете зробити декор шафи самостійно, при цьому якщо виникне бажання щось змінити – ви завжди зможете видалити стару та наклеїти нову наклейку.