Защитные самоклеющиеся пленки

Использование защитной пленки против повреждений подоконника

Использование защитной пленки против повреждений подоконника

 

Підвіконня під час транспортування та встановлення піддаються механічним впливам. На них утворюються подряпини, зазубрини, сколи та інші дефекти. Щоб напевно бути впевненим у цілісності конструкції, що поставляється, виробники і представники сфери рітейл захищають підвіконня міцною ПВХ-плівкою. Після монтажу захисний елемент знімають, і на замовника чекає гарна рівна віконна плита.

Переваги використання самоклеючої плівки
Багато хто з нас при покупці нового гаджета намагаються його захистити всіма силами, одягаючи мобільний пристрій у чохол та наклеюючи захисне скло. Також потрібно поводитися з підвіконнями, на яких часто залишаються подряпини, формуються тріщини, змінюється колір і навіть з’являються сколи.

Захищати підвіконня слід не лише під час транспортування. Плівка потрібна на етапі обробки плити-згинання, штампування, відрізання і т.д. Переважно плівка на підвіконня наноситься заводом-виробником.

Якщо ви займаєтеся транспортуванням та встановленням підвіконня, одразу потурбуйтеся про його додатковий захист – купіть спеціальну ПВХ-плівку на клейовій основі. Використовувати продукт можна будь-яких типів поверхонь. Наклеюється вручну чи механічним способом.

Використання плівки для захисту підвіконня
перешкоджає механічним ушкодженням;
виявляє вологостійкість;
додатковий захист від вигоряння;
універсальність – наноситься на камінь, дерево, пластик, ГБК;
простота монтажу та зняття.
Крім цього, полівінілхлоридна плівка коштує недорого. Виріб продається рулонами. Упаковки 5 метрів буде цілком достатньо для обробки підвіконь для 3-кімнатної квартири.

Підготовчі роботи
За наявності пластикового підвіконня його потрібно лише знежирити мильним розчином і дочекатися повного висихання. У разі попередньо фарбованої конструкції краще зняти покриття за допомогою шпателя (можна скористатися спеціальними розчинниками).

З урахуванням розміру підвіконня, торцевої частини та допуску на загин формується форма, яка згодом переноситься на захисну плівку.
Змочіть місце наклеювання водою, щоб плівка одразу не прилипла намертво.
Відшаруйте підкладку від плівки на 5-10 см і приєднайте матеріал до початку підвіконня. Розгладжуйте проводи від центру до країв.
Поступово усуваючи нижню частину плівки, проклейте решту віконної конструкції.
Розгладжування здійснюйте ганчіркою або гумовим шпателем. При необхідності коригуйте розташування плівки.
Для ліквідації плівки скористайтесь гарячою водою або феном, адже тепло сприяє від’єднанню клею.

Захисна плівка – прекрасний недорогий спосіб мінімізувати пошкодження віконної конструкції будь-якого формату.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *