Архітектурна плівка

ЯК ЗНЯТИ АРХІТЕКТУРНУ ПЛІВКУ ІЗ СКЛОПАКЕТУ?

Прогріти плівку та зняти її. Атермальні тонувальні плівки дуже легко відходять від скла.
видалення плівки зі скла вікна
Проте при знятті архітектурної плівки багато хто робить це неправильно. Одні методи виявляються недійсними, інші способи призводять до пошкодження склопакета. Як приклади можна навести історії реальних людей.

У відгуках на тематичних форумах можна зустріти часом дивні способи, як, наприклад, ось цей:

Як не потрібно здирати плівку зі скла
Єдина проблема, яка може виникнути при знятті архітектурної плівки, – особливо міцний клей. Виробники намагаються, щоб тонування вікон вистояло за будь-яких умов: не сповзло під дією ультрафіолетових променів, перепаду вологості та тепла. Для ефективного зняття архітектурної плівки із мінімальними залишками клею на склі рекомендуємо спочатку прогрівати її. Знімати краще в теплу пору року, щоб після прогрівання плівка відразу не остигала на холоді.

Потрібен фен
Полімер, з якого виготовлена ​​енергозберігаюча плівка, стійкий до нагрівання. Але при високих температурах клейовий шар плівки стає м’яким, еластичним і плівка легко відшаровується від поверхні.

Знадобиться:

фен.
Напарник.
Послідовність дій
Прогрійте поверхню архітектурної плівки. Якщо температура буде надто висока, є ймовірність, що при знятті плівки в холодну пору року склопакет може луснути. Не прогрівайте скло на відстані ближче, ніж на 15-20 см.

Не забувайте переміщати фен, прогріваючи плівковий матеріал. Почніть із верхнього кута. Спрямовуючи потоки гарячого повітря протягом 2-5 секунд, ви побачите, що плівка легко починає відставати. Розм’якшену ділянку підчепіть шпателем і відокремте від скла.

Далі без помічника вам не обійтись. Одна людина має рівномірно прогрівати плівку, а друга повільно відтягувати вниз. Після завершення процедури вікно потрібно добре вимити.

Видалити залишки клею за допомогою розчинника
Якщо вам важко було зняти плівку і на поверхні залишається занадто багато клею, – для початку необхідно підібрати речовину, в якій немає ацетону або аналогів. Можна використовувати розчинники.

Так як вони токсичні, при використанні потрібно дотримуватися простих правил безпеки:

відкрийте вікна, щоб приміщення добре провітрювалося;
одягніть одяг з довгими рукавами, не забудьте про рукавички для захисту рук.
Послідовність дій
Для початку перевірте стійкість клейового матеріалу до розчинника. Для цього нанесіть кілька крапель розчинника на залишки клею. Зрозуміти, чи ефективний розчинник, можна, спробувавши видалити клейовий матеріал. Скло повинне очищатися легко, без особливих зусиль.

Важливо стежити, щоб речовина не потрапляла на пластикові та гумові ділянки – в результаті вони можуть пошкодитись.

Щоб уникнути проблем при відклеюванні, треба ще під час покупки подбати про якість обраної архітектурної плівки. В інтернет-магазині Vissbon представлений вибір виключно якісного покриття.

Вибрати добрий варіант допоможе детальний опис. До кожного зразка на сайті прикріплено фото та ціна. У нас ви можете замовити з доставкою по Україні як цілий рулон, так і шматок потрібної вам довжини.

Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нам.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *