Відображаються усі з 11 результатів

Показати 9 12 18 24

Антигравійна плівка
У процесі експлуатації автомобіля на лакофарбовому покритті його кузова та на склі можуть виникати різні дефекти. Для того, щоб забезпечити своїй машині захист від дрібних пошкоджень, можна обклеїти автомобіль антигравійною плівкою. Цей універсальний матеріал має справді унікальні властивості.
На сьогоднішній день існують такі види антигравійної плівки:
    Винилова. Вона має невелику товщину, тому може наноситися на фари та скла. Цей матеріал характеризується привабливою вартістю та різноманітною колірною гамою. При виборі такої плівки необхідно відштовхуватися від кольору кузова вашого автомобіля. Під впливом сонячних променів вініл може вигоряти та вступати в хімічну реакцію з реагентами, внаслідок чого змінювати колір. Саме тому багато водіїв віддають перевагу прозорій плівці.
    Поліуретанова. Цей матеріал відрізняється більшою товщиною і може забезпечити вашому транспортному засобу відмінний захист від механічних впливів, у тому числі гострих предметів, а також появи подряпин і сколів. Ця антигравійна плівка характеризується довговічністю і є абсолютно прозорою. Вона абсолютно не боїться забруднень та впливу ультрафіолетового світла та хімічних елементів. Поліуретанова плівка зможе прослужити приблизно п’ять років, після чого її потрібно буде замінити. Вона не залишає жодних слідів на поверхні автомобіля після видалення.