Антигравійні поліуретанові плівки UltraVision PPF Ultimate

Oragurad 270 Stone Guard film від німецького виробника Orafol, це якісна вінілова захисна плівка товщиною 150 мкм. Полімерна ПВХ-плівка є абсолютно прозорою і при цьому володіє відмінним блиском, як кузов звичайного автомобіля.

Oragurad 270 шириною 1,27 м, 1,40 м, 1,52 м спеціально розроблена в якості плівки, яка забезпечує захист лакофарбового покриття від впливу дрібних частинок, таких як гравій, пісок або щебінь. Плівка відмінно захищає як від вилітають з-під коліс каменів, при русі по дорогах, так і від гілок та інших неприємностей при русі по бездоріжжю.

Якісна прозора антигравійна плівка Oragurad 270 також сприяє надійному захисту лакофарбової поверхні від ультрафіолетового випромінювання, при цьому не змінюючи як свій колір, так і колір фарби.
Захисна антигравійна плівка Oragurad 270 Stone Guard film наклеюється на різні елементи ходової частини автомобіля такі як крила, бічні пороги, кромки отвору багажного відділення. Також плівка підходить для обклеювання мотоциклів.

Завдяки тому, що дана плівка є прозорою і при цьому добре тягнеться, вона може бути використана для захисту фар автомобілів і мотоциклів.

Поверхня, на яку проводиться наклеювання, повинна бути очищена від пилу, жиру та інших забруднюючих компонентів. При виконанні обклеювання необхідно дочекатися повного висихання яке триває до 2-х тижнів. У цей час можна спокійно користуватися транспортним засобом з тільки одним обмеженням, не заїжджати на мийку.

Термін служби при зовнішньому атмосферному впливі в звичайному середньоєвропейському кліматі становить до 5 років, після чого плівку можна легко зняти. Продається антигравійна плівка рулонами, або на відріз від 1 погонного метра.

 

 

Опис

Полімерна ПВХ-плівка прозора, блискуча і з високоефективним захистом від ультрафіолетових променів.

Підкладка

Крафт-папір з одностороннім силіконовим покриттям, 137 г / м²

Клей

Поліакрілатний клей на основі розчинника, що забезпечує постійне прилипання

Застосування

Для захисту чутливих поверхонь від сильного механічного впливу при внутрішньому і зовнішньому застосуванні. Спеціально розроблена в якості плівки, що забезпечує захист від падаючих каменів, для наклеювання на різні елементи корпусу автомобіля, наприклад, на крила, бічні пороги, кромки отвору багажного відділення і т.д. Рекомендується для наклеювання на рівних і злегка вигнутих поверхнях.

Технічні дані

Товщина * (без захисного паперу і клею) 0,150 мм

Формостійкість (FINAT TM 14) При наклеюванні на сталь, в поздовжньому напрямку –

макс. 0,3мм

Термостійкість *** При наклеюванні на алюміній, від -40 ° С до + 110 ° С, без

змін

Стійкість до морської води (DIN 50021) При наклеюванні на алюміній через 100 год. / 23 ° C без змін
Стійкість до впливу розчинників і При кімнатній температурі через 72 години після

хімікатів наклеювання на алюміній плівка володіє

краткосрoчной стійкістю до дії більшості мінеральних масел, жирів, паливних матеріалів, аліфатичних розчинників, слабких кислот, солей і лугів

Пожежостійкість (DIN 75200) при наклеюванні на сталь має властивість самозатухания

Сила зчеплення * 20 Н / 25мм

(FINAT-TM1, через 24 години, нержавіюча сталь)

Розривна міцність (DIN EN ISO 527)

У поздовжньому напрямку: хв. 22 МПа У поперечному напрямку: хв. 22 МПа

Подовження при розриві (DIN EN ISO 527) У поздовжньому напрямку: хв. 150% В поперечному напрямку: хв. 180%
Термін зберігання ** 2 роки
Температура склеювання> + 10 ° C

Термін служби при належній обробці

При вертикальному зовнішньому атмосферному впливі

(Звичайний середньоєвропейський клімат)

5 років

* Середнє значення ** в оригінальній упаковці, при 20 ° С і 50% відносної вологості повітря *** звичайний середньоєвропейський клімат

Зауваження

Внаслідок різноманіття вимагають захисту друкованих зображень і різних методів друку для їх виробництва фахівцям, які виробляють обробку даного матеріалу, необхідно самим переконатися в придатності захисних ламинатов ORAGUARD® для використання стосовно до конкретних відбитках. Крім того, слід брати до уваги рекомендації компанії ORAFOL по обробці матеріалу. Відстеження наших товарів згідно ISO 9001 забезпечується на основі номера рулону.

ВАЖЛИВІ ЗАУВАЖЕННЯ

Всі продукти серій ORAGUARD® проходять ретельний контроль якості на протязі всього виробничого циклу, тому ми гарантуємо, що поставляється нами, відповідає торговим стандартам якості і не містить шлюб. Інформація про продукти серії ORAGUARD® базується на результатах досліджень, що володіють достовірністю з точки зору нашого підприємства, які, однак, не тягнуть за собою гарантійних зобов’язань. Внаслідок різноманітності можливостей використання плівок ORAGUARD® і постійного розвитку видів їх користування покупець повинен перевіряти можливість використання і якості продуктів на їх відповідність обраного виду користування і взяти на себе пов’язані з цим ризики. Всі специфікації можуть бути змінені без попереднього інформування. ORAGUARD® – це торгова марка фірми ORAFOL Europe GmbH.