Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

Архітектурна плівка
Архітектурні плівки призначені для встановлення на скло та надання йому декоративних, безосколкових та інших властивостей.

Архітектурні плівки мають велику колірну гаму з різними ступенями пропускання, які здатні задовольнити будь-яке побажання замовника. Мають високі термічні якості, що значно знижує теплові втрати.

Архітектурні плівки також мають всі фізико-механічні властивості, властиві ударостійкій плівці, а також надають будівлі свою індивідуальність. Ці плівки захищають від витоку інформації через віконні отвори шляхом зниження рівня звукових сигналів.

Архітектурна плівка, як і будь-яка професійна тонувальна плівка, є багатошаровою конструкцією. Кількість шарів, їх хімічний склад і фізичні характеристики залежать від того, для яких цілей призначений той чи інший різновид плівки і якого ефекту вона покликана досягти.

Всі архітектурні плівки професійного класу мають спеціальний захисний шар, що захищає плівкову конструкцію від механічного впливу: він захищає плівку від виникнення подряпин та інших небажаних пошкоджень, які можуть виникнути під час миття вікон.

Архітектурні плівки кріпляться до скла за допомогою спеціального шару, що клеїть, який являє собою складний чутливий до тиску склад. Існує кілька різновидів застосовуваного клею, що відрізняються один від одного також часом остаточного висихання.

Різні види архітектурних плівок відрізняються один від одного числом та характеристиками робочих шарів. Вибір конкретної конструкції залежить від призначення плівки. Більш економічні серії складаються, як правило, з одного або декількох скріплених разом спеціальним ламінуючим складом шарів поліестерної плівки пофарбованої будь-яким барвником. При цьому всі сучасні професійні тонувальні плівки забарвлюються виробником поліестеру вже на етапі його виготовлення. Це дозволяє досягти стійкішого до вицвітання і рівномірного по всій площі рулону фарбування, ніж у непрофесійних плівках.