34764des-960

 

Покриття F!X 921 захистить фасади будівель, скла, пластик від антіграффіті, кіптяви, сажі, впливу ультрафіолетових променів і інших небезпечних факторів.

 

 

Нано покриття для композиту FiX 921

Покриття для алюмінієвих композитних панелей F! X 921 захистить фасади будівель від антіграффіті, кіптяви, сажі, впливу ультрафіолетових променів і інших небезпечних факторів.

Для того що б нанести покриття абсолютно не потрібно мати спеціального обладнання і спеціальних навичок:

На чисту поверхню композитної панелі наносимо F! X 921.
Очікуємо коли вбереться 4-6 годин.
Протираємо, прибираємо розлучення і пил і все об’єкт готовий до використання.

За рахунок чого утворюється захисний шар?

За рахунок сверхмалой величини частинок F! X 921 ущільнює кристалічну решітку лакофарбового покриття і проникають по всі пори і мікро тріщини і заповнюють їх, що не дозволяє фарбі та інших руйнують речовинам проникати в матеріал і закріплюватися на його поверхні.

Він чого захистить F! X 921:

Ультрафіолетове випромінювання
Захист від корозії, захист від вологи
Лужно і кислотостійкість
Чи не збирає (не втягувати) на себе заргязняющіе частки, а наліт який утворився можна легко видалити вологою ганчіркою
За рахунок створення мікроплівку на поверхні композитної панелі неможливо нанести графіті, написи перманентним маркером (крім СД пен), наклеїти наклейки.

Тим самим продовжується термін служби фасадів в 2 -3 рази.

Якщо Ви зібралися покрити фасади, які вже експлуатуються, то перед цим необхідно їх дуже ретельно вимити, і після того як поверхня висохне нанести покриття F! X 921.

Вологостійке дзеркало

Як зробити вологостійке дзеркало?

Це питання можливо вирішити дуже швидко і досить на довго. Для цього необхідно взяти дзеркало, бажано вже вирізане під розмір, для того що б обробити торці. Протерти на сухо з соторон амольгами і торці, змастити нано покриттям FiX 921. І залишити його сохнути приблизно 6-12 годин поки не просочиться фарба.

Після цього дзеркало буде у вас вологостійким досить довгий період, приблизно 5-10 років в залежності від умов експлуатації.

Зверніть увагу !

Наносити FiX 921 необхідно на чисту повервхность

Ретельно втирати в місця де є подряпини (отвори там можуть бути мікро відколи) це воможностьдля вологи потрапити під фарбу і після почнеться корозія.

Місця для монтажу якщо дзеркало неможливо зняти.