Рідка плівка

 

Скоро в продажу рідка плівка FiX 925

Захисна рідка плівка на водній основі
FiX 925 служить для тимчасового захисту різних поверхонь в будівництві і при ремонті, в побуті і промисловості: використовується для захисту вікон, дверей, підлоги, меблів.

FiX 925 знайшла своє застосування в рекламній галузі її використовують при нанесенні самоклеющейся плівки або наклейок, графіті (реклама на будівлях, автомобілях, в громадському транспорті), де вона служить захистом поверхні від липкого шару або фарби. Самоклейка або графіті наносяться на поверхню, попередньо оброблену захисної рідкою плівкою. Після закінчення періоду використання рекламною продукцією все наклейки або графіті легко знімаються з поверхні разом із захисною плівкою не залишаючи слідів і без пошкодження лакофарбового покриття.
Захисна рідка плівка на водній основі
FiX 925 також має антивандальне функцію і може застосовуватися на деяких матеріалах, всмоктують воду і які можна мити, таких як: цегла, мармур, стіни, вкриті моющей водоемульсійною фарбою і інші. Тут ви швидко поверхнях захисна рідка плівка вбирається не стяганням, а змивається за допомогою води і м’якої ганчірки або губки.
Захисна рідка плівка на водній основі
FiX 925 використовується і в автомобільній промисловості: вона застосовується в якості захисного матеріалу фарбувальної камери і деталей автомобіля перед фарбуванням.
Продається захисна рідка плівка в пластиковій тарі, об’ємом 5 літрів.

Матеріал не токсичний і повністю безпечний (на водній основі) і нешкідливий.

Наноситься захисна рідка плівка
FiX 925 трьома способами:

валик
малярська кисть
методом пневматичного або безповітряного розпилення. Можна наносити в кілька шарів. Витрата матеріалу складає 1 літр на 10-15 м2, в один шар.

Видаляється захисна плівка простим стягуванням, як звичайна плівка, або змивається за допомогою води.

 

 

 

 

Застосовувати захисну рідку плівку можна практично на будь-яких поверхнях. Захисна рідка плівка наноситься і знімається при плюсовій (від +5 С) температурі. У рідкому, закритому, вигляді матеріал витримує до 4 циклів заморозки, не втрачаючи своїх властивостей. Будучи вже нанесеною на поверхню, захисна плівка служить до 1 року, зберігаючи здатність зніматися або змиватися. Завдана захисна рідка плівка стійка до механічних і хімічних впливів. Захисна плівка щільно прилягає до поверхні.


Захисну рідку плівку на водній основі
FiX 925 немає необхідності постійно підклеюють або поправляти, один раз завдав і забув. Якщо у Вас з’явилися розриви в захисній плівці або її при експлуатації випадково пошкодили, то досить просто її ще раз нанести на відкрите місце.