Гідрофобна рідина F!X 926 Гідрофобка 1

 

Гідрофобна рідина F!X 926 для скла (дзеркала) оброблених пескоструем.

Гідрофобна рідина призначена для захисту скла, що пройшов піскоструминну обробку. Даний засіб створює на матовому склі гидрофобное, антиадгезійне, антігрязевое і антіжіровим покриття.

Наша гидрофобная рідина дуже добре показала себе при обробці скляних перегородок душових кабін, тому що після попадання води на скло вода згортається і стікає, не залишаючи слідів. І після кожного попадання води на скло не потрібно натирати скло або мити його. Полімерний шар, який залишається на поверхні матового скла і не боїться низьких температур, а й так само добре виконує свою функцію гідрофобізатора як і при високих температурах.

Спосіб застосування: засіб наносити (краще наливати) на суху, чисту і знежирену поверхню.

Через 3 5 хвилин розтерти бавовняною тканиною, у яка не залишає ворсу.

Час первинної полімеризації при температурі 20 градусів близько 10-20 хвилин, остаточна полімеризація наступає протягом 2-4 годин, в засівімості від умов навколишнього середовища.

Можливо так само нанесення машинним спсобов з фарбопульта, що знизить витрати рідини на 1 м квадратний і збільшить швидкість обробки виробів.

Після полімеризації утворюється незмивна прозора полімерна плівка.

Витрата 20-40 грам на 1 м².

Зберігати в сухому прохолодному місці подалі від вогню.

Варто пам’ятати, що при нанесенні на брудну або курну поверхню (НЕ промита після пескоструйнойобработкі) гидрофобную рідина, з’являться брудні розводи, які потім дуже складно видалити.

Тара 5 л

 

 

Застереження: упаковувати стрйч плівкою меблеві фасади необхідно так, що б уникати контакту з обробленою поверніть, інакше на поверхні можуть з’явитися смуги або плями, які потім важко УДАЛИМА, а якщо вже сталася така ситуація, то необхідно передзвонити нам і проконсультуватись, що необхідно робити в таких ситуаціях, оскільки способи видалення плям на матованому склі різні, в залежності від термінів нанесення гидрофобной рідини.

Уникати контакту зі шкірою (дуже сушить шкіру) і працювати обов’язково в добре провертріваемом приміщенні далеко і високих температур і відкритого вогню.

Не можна змішувати гидрофобную рідина з рідинами для гідрофобізації інших виробників, спиртами, бензинами, розчинниками.

Наша гидрофобная рідина видаляє залишки клею від самоклеющейся плівки, після піскоструминної обробки.

Зразок надаємо безкоштовно!