Стрічка для ремонту теплиць FiX 105 1

 

FIX 105 одностороння липка стрічка на основі поліетилену з добавками підвищують якісні характеристики при попаданні УФ променів, а так само зі спеціальним клеєм який не боїться низьких і високих температур, а так же вологи і конденсату.

Застосування даного виду стрічки обумовлено простотою використання і досить низькою ціною і високою якістю клейового з’єднання, що може продовжити термін служби плівки і дозволить не знімаючи плівку швидко відремонтувати поріз або порив теплиці, практично при будь-яких температурах і будь-якої вологості повітря, а також можна зрощувати пе плівку при невеликих фізичних навантаженнях при експлуатації. Ремонтувати можна порізи і пориви практично будь-якої довжини за однієї умови, що проклеювати необхідно верху і знизу порізу, виключивши влучення пилу, бруду, вологи на клейовий шар. Звичайно для збільшення адгезії (липкості) необхідно знежирити склеюваний матеріал спиртом і після цього провести склеювання.

Білий колір стрічки обраний не випадково, для того що б можна було б контролювати стану склеєних поривів.

КУПИТИ!

Стрічка для ремонту теплиць з полікарбонату і скла.

 

Купити!

 

Стрічка виготовляється шириною 100 мм

Довжина 50 м.

Колір білий.

При нестандартних ситуаціях звертайтеся за телефонами або пишіть нам на пошту, в рамках наших можливостей будемо шукати рішення Вашої виробничої завдання.

Також FiX 105 ідеально підходить для ремонту агро стрейч плівки (заклеювання дірок, порізів і поривів), силосної плівки, плівкових навісів, накриттів, плівки для мульчування (наприклад: заклеїти непотрібні отвори тим самим дати друге життя плівці), склеїти будівельну ПЕ плівку і нескінченне безліч галузей де може використовуватися поліетиленова плівка.

Як працює стрічка можна подивитися на відео.

Ми спеціально взяли для відео поліетилен, який вже використовували для того що б було видно якість з’єднання навіть при таких умовах. Дивіться відео на весь екран.