oksid-ceriya

 

Оксид церію використовують для фінішного полірування спіральними вовняними або фетровими колами криволінійного і прямолінійного фацета дзеркал і скла. Полірувальний порошок зроблений на основі оксидів рідкісноземельних елементів, таких як оксид церію. Його використовують для того, щоб полірувати фацет, а також доводити точність кривизни очкової оптики і інших оптичних поверхонь.

Оксид церію виходить шляхом випалу гідкроксіда церію або оксалату церію. Зовнішній вигляд речовини при нормальних умовах являє собою білий, блідо-жовтий або блідо-рожевий тугоплавкий порошок без запаху.

Церій вважається найбільш часто використовуваних металом, широке застосування знаходить його оксид:

для фоточутливих стекол;
в кераміці;
як абразив;
часте застосування в якості каталізатора;
в стінках самоочищаються печей.

Що стосується каталізатора, тут застосування окису дійсно дуже широко. В каталітичних перетворювачів речовина виступає в якості:

стабілізатора поверхневої області алюмінію (використовується в каталітичних нейтралізаторах вихлопних газів автомобіля);
основи для реакції зсуву;
компонента зберігання кисню;
підсилювача безкисневого скорочення активності елемента родію.

Описуваний матеріал володіє рядом унікальних особливостей, серед них:

оптична невидимість навіть на товстому склі;
здатність поглинати ультрафіолетове випромінювання;
безпеку і нешкідливість;
висока ефективність.

Перевозити речовина можна практично всіма можливими транспортними засобами, проте дуже важливо дотримуватися всіх правил транспортування матеріалу. Заборонено перевезення з пошкодженою упаковкою або з потрапила всередину вологою.

Незважаючи на свою безпеку, все ж слід дотримуватися техніки безпеки, щоб уникнути попадання матеріалу в легені.

Даний матеріал не шкідливий для людського організму, тому при його використанні немає необхідності застосовувати засоби захисту.

Наш полірувальний порошок використовують в три рази довше ніж аналоги, при цьому не забиваються канали в машинах, що дозволяє збільшити швидкість обробки деталей, а так само знизити собівартість на витратних матеріалах.

На основі цього цього полірувального порошку нами розроблений продукт для видалення подряпин на склі, його можна придбати в інтернет магазині

Як з ним працювати показано на відео.

• Плівка для фотодруку • Стрейч плівка

• Монтажна плівка • Двосторонній скотч

• Клей УФ • Плівка для дзеркал

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.