bumaga-dlya-plotterov (1)

 

Плівка для ламінування

Плівка для ламінування призначається для захисту поліграфічної продукції і являє собою матовий або глянцевий матеріал. Плівки для ламінування існують безліч видів, виходячи з товщини і розмірів об’єкта. Глянцева ламінація надає поліграфічної продукції зовнішній блиск і робить кольори більш яскравими і насиченими. Матова ламінація не залишає відблисків і відбитків пальців на поверхні.

Ви можете купити плівки для ламінування від компанії Ліга груп. Універсальність і простота обраних матеріалів дозволяє застосовувати Матеріал в різних областях: рекламі, дизайні, поліграфії.

 

 

 

Плівки ПВХ в основному застосовуються для ламінування плівки ПВХ для широкоформатної продукції і часто використовують у поліграфії, для ламінування картону та іншої друкованої продукції. Ці плівки характеризуються тим, що затримують старіння друкованої продукції на 2-3 роки надрукованій сольвентними чорнила, оскільки під дією ультрафіолету фарба швидко вигорає, а також її можуть використовувати для створення додаткової міцності матеріалів.

ПВХ плівки поставляються декількох товщини

80 мкм

65 мкм

Прозорі і матові на паперовій основі

клей Акрил

Ширина рулону 1,06 м / 1,27 м / 1,37 м / 1,52 м

Довжина рулону 50 м

 

Дані плівки використовуються в основному для ламінування поліграфічної продукції. Ультрапрозрачность робить її невидимої на папері і глянець надає шикарний блиск.

Плівки з поліпропілену ультрапрозрачни і мають глянцеву поверхню

Товщина 60 мкм

Підкладка плівкова прозора

клей акрил

Ширина рулону 1,52 м (можливість порізки на будь-які формати)

довжина рулону 100 м

 

Використовується для ламінування паперу і картону, плівка має підготовлену поверхню для друку. Так само використовують для ламінування картону для підкладки в упаковку рибної продукції.

Металізовані плівки з паперовою підкладкою

Товщина 60 мкм

Ширина рулону 1,52 м (можливість порізки на формати)

Довжина рулону 100 м