Плівка з ефектом піскоструменевої обробки ( сатін) Матові архітектурні плівки Sun Flex

 

Плівка ефект піскоструминної обробки (фрост, іній, сатин) для вікно і офісних перегородок

Декорування плівками з ефектом пескоструя (паморозь) – дуже поширений спосіб оформлення торгових точок, вітрин, перегородок в Західній Європі. У нашій країні він теж поступово набуває поширення – і не дарма, адже виглядає таке оформлення дуже ефектно. Вид подібний до ефекту травленого скла – але дешевше і при бажанні плівку можна зняти.

Дуже широко така плівка застосовується для офісних перегородок, щоб зменшити видимість. Плівки бувають більш прозорими і майже непрозорими, різних кольорів.

Плівка з ефектом пескоструя наноситься на гладкі і тверді поверхні. Вона добре наносяться на дзеркало, скло, акрил. Плівка з ефектом пескоструя просто ідеальний варіант в тому випадку, коли потрібно отримати ефект обробленого піскоструминним методом скла.

Важливими перевагами такого підходу є його технологічність і відносно невелика вартість. І при цьому, використання плівок з найрізноманітнішими відтінками дає можливість втілювати найширші дизайнерські задумки. До того ж, плівки з ефектом пескоструя, можна замінити на зображення з іншим малюнком коли завгодно. Все залежить тільки від польоту вашої фантазії.

При наклеюванні плівки створюється матовий ефект, але залишається светопрозрачная поверхню.

Такі плівки використовуються для декорування скляних і дзеркальних поверхонь (можна використовувати візерунки, які в поєднанні з підсвічуванням дають приголомшливий результат), а також для зменшення видимості в офісних перегородках.

Є можливість виготовлення візерунка (плотерна порізка) на скло, дзеркало шафи купе, офісних перегородок

 

 

У нас можете придбати плівку наступних форматів

1,06м Х 33м

1,26м Х 33м

1,06м Х 50м