kak-bystro-snyat-oboi-so-sten-pol-zastelennyi-plenkoi1

 

Дана плівка розроблена і проводитися для захисту поверхонь підлоги при ремонті, монтажі якогось обладнання, при організації фуршетів і весіль (захист від бруду і пилу).

Прозора поліетиленова плівка зі спеціальною формулою акрилового клею, який після видалення не залишає слідів на поверхні, що захищається. Самоклеящаяся захисна плівка застосовується для захисту килимових покриттів на період до 2-х місяців на час відпустки, при продажу майна (яке піддається показу ріелторами), при проведенні тимчасових будівельних робіт, при проведенні підготовки виставкових площ.

 

 

Захисна плівка для плитки, лінолеуму, паркету характеристика:

Товщина плівки 40,60 мкм
Матеріал плівки поліетилен високого тиску
Клей акриловий на водній основі, каучук
Ширина 300,400, 500, 830 мм
клейкість слабка
Можливість нанесення логотипу
Після видалення не залишає слідів

Даний вид плівок дуже зручний при проведенні локальних ремонтів, а так само захисту поверхні підлоги при передпродажної підготовки приміщень, при проведенні прибирання, монтажі меблів і ін.

Для того, що б наносити плівку абсолютно не потрібно мати спеціальних знань, а досить лише видалити з поверхні підлоги бруд, вологу і приклеїти (за способом обклеювання шпалер) при цьому пригладивши плівку до поверхні рукою або яким то предметом (можливо ракелем).

Плівка може захистити поверхню протягом 6 місяців, після закінчення цього терміну плівку необхідно видалити і наклеїти нову якщо вам це необхідно.