Плівка з ефектом дорогоцінного каміння Ritrama Gemstone 640 1

 

Декоративна плівка c ефектом дорогоцінних каменів

Литі металізовані ПВХ-плівки з ефектом блиску дорогоцінних каменів перетворюють обраний для обклеювання предмет в ексклюзивну, унікальну річ, що підкреслює статус і імідж його власника.

Сучасні електронні гаджети: мобільні телефони, ноутбуки, mp3-плеєри, iPhone, iPad, e-book, флеш-карти та будь-які інші пристрої, обклеєні плівкою Gemstone 640 Series ідеально підійдуть в якості оригінального і незабутнього подарунка для близької Вам людини. Подарунок в дорогоцінної оболонці краще будь-яких слів передасть Ваше ставлення і створить позитивні емоції, які будуть невід’ємною частиною подарунка протягом усього періоду його використання.

Область застосування плівки – дуже широка. З її допомогою виходить ексклюзивний, яскравий, що запам’ятовується зовнішній вигляд у будь-яких автомобілів, мотоциклів, велосипедів, катерів, яхт та інших транспортних засобів. Використана в дизайні інтер’єрів, вона робить ефектними і привертають увагу елементи торгового і рекламного обладнання в торгових залах престижних бутиків і ювелірних магазинів.

Використання даної серії плівок – самий економічно вигідний варіант при створенні ексклюзивних інтер’єрів нічних клубів, кафе, барів, ресторанів та інших закладів для дозвілля. Вона незамінна при оформленні сцен, подіумів, виставкових стендів під час проведення масових заходів, виставок та інших і рекламних кампаній.

Плівка має приголомшливий зовнішній вигляд за рахунок ефекту блиску дорогоцінних каменів. Справляє сильне візуальне вплив, має чудову глянсову блискучу поверхню, глибину і насиченість кольору. Характеризується унікальною стабільністю розмірів, підходить для обклеювання рівних, вигнутих і рифлених поверхонь.

переваги

Унікальна плівка для створення ексклюзивних інтер’єрів і оригінальних подарунків
Добре ріжеться на ріжучих плоттерних установках
Добре облягає складні поверхні
Висока стабільність плівки
АСОРТИМЕНТ
матеріал тип поверхні кількість квітів рулони, м
Gemstone 640 металізована 9 1,22х50

Приклад обклеювання авто

 

 

Товщина плівки: 75 мкм (без підкладки і клею).

Клей: постійний акриловий, на сольвентній основі, c високою прозорістю.

Підкладка: біла крафт-папір, силіконізована з одного боку, щільністю 160 г / м2.

Термін служби: до 5 років при зовнішньому застосуванні

Температура експлуатації: від -10 ° C до + 110 ° C.

Рекомендована температура поклейки: не нижче + 10 ° C.