Широкоформатний друк 1

Широкоформатний друк на плівці
На сьогоднішній день друк на плівках є дуже популярною. Її використовують як для вуличного, так і для інтер’єрного оформлення. Найбільшим попитом користується плівка на основі, що самоклеїться.

Зображення, роздруковане на плівці, виходить яскравим, чіткими і соковитим. Така рекламна продукція легко монтується практично на будь-яку поверхню: будь то вітрина магазину або реклама в громадському транспорті.

Плівки проводиться на двох видах клейової основи. Найчастіше така плівка поділяється на постійну і легкознімний. Перша призначена для тих випадків, коли плівку найближчим часом знімати не мають наміру. Другий же вид застосовується в разі тимчасового розміщення зображення. Як правило, це необхідно при проведенні промоакцій, декоруванні виставок і інших швидкоплинних заходів.

Виконана на самоклеючій плівці друкована продукція може зберігати гідний зовнішній вигляд від шести місяців до року. Термін експлуатації рекламної продукції, надрукованої на самоклеючій плівці, залежить від умов навколишнього середовища.