Скотч пакувальний 1

 

Скотч пакувальний – це пакувальна липка стрічка, яка призначена для запечатування, заклеювання гофрокоробів. Пакувальний скотч відноситься до полімерних універсальним пакувальних матеріалів, і може пріменятmся як на виробництві, так і в побуті. Скотч є найпоширенішим матеріалом для упаковки коробок з гофрокартону.

Липкий шар для скотча також буває декількох видів акриловий, штучний каучук, натуральний каучук (сольвент)

Акриловий клей досить добре переносить коливання температури і спеку (від -10 до + 40 ° С).

Товщина пакувального скотча
38 мкм – найчастіше використовується в побуті, не призначений для упаковки особливо важких коробок, а так само можливо заклеїти коробки з якісного гофрокартону, у всіх інших випадках можуть бути проблеми під час транспортування;
40 мкм – популярна товщина в сфері торгівлі і промисловості, дозволяє якісно упаковувати товари, це стандартна липка стрічка де товщина плівки 25 мкм а товщина клею 15 мкм, але варто пам’ятати не завжди скотч однакової товщини буде хороший у всіх виробників, якщо у Вас серійне виробництво , то кожну партію скотча потрібно тестувати
45 мкм – відрізняється від попередньої липкої стрічки наявністю більш товстого клейового шару, що підвищує рівень адгезії навіть у вологих і запилених приміщеннях. Підходить для обклеювання шорсткого картону або неякісного гофрокартону. Цей скотч прекрасно витримує низькі температури.

Ширина липкої стрічки
45-50 мм – використовується для стандартних (якісних) коробок невеликої ваги з гофрованого картону;
72-75 мм – застосовується для важких, великих коробок, для коробок у яких погано збігаються клапана при їх складанні і є великі зазори між клапанів, а так же для упаковки коробок, у яких тривалих логістичний цикл і їх будуть перекидати по кілька разів на кожному місці завантаження.
Клейова стрічка може відрізнятись також кольором. Зазвичай скотч прозорий, але також можна придбати і коричневу, синьою, чорну, жовту і зелену стрічку, які використовують для маркування.

Корисні поради: Як визначити довжину скотча?

 

 

Технічні характеристики:

Товщина 40 мкм
Матеріал основи BOPP
Ширина рулону 48 мм
Довжина рулону 100, 200 м
Кількість рулонів в ящику 36 штук