Вітражна плівка Ritrama Transparent series 1

Вітражна плівка Transparent series – одновимірний прозорий кольоровий самоклеящийся ПВХ з блискучою глянцевою поверхнею. Вона має рівномірну забарвлення в прохідному і відбитому світлі, а так само додаткову добавку від ультрафіолетового випромінювання.

Плівка призначена для рекламних робіт, а так само для декору автомобілів. Вона в основному використовується при виготовленні вітражів, вітрин, лайт-боксів, вивісок, світлової реклами з внутрішньою підсвіткою, тонування фар і стекол транспортних засобів, а так само при оформення кольорових скляних Поверніть з підсвічуванням, її наклеюють на акрил або скло для тонування матеріалу конструкції в потрібний колір.

Плівка відмінно лягає на сильно викривлені поверхні передньої і задньої оптики автомобілів і захищає поверхні стекол фар від подряпин, відколів і вицветанія.Пленка легко обробляється на ріжучих плоттерах. Підходить для наклеювання сухим і вологим способамі.Еті плівки стійкі до впливу більшості вуглеводнів, масел, жирів, аліфатичних розчинників, слабких кислот і лугів, різних спиртів і солей.

Плівки так само стійкі до ультрафіолетового випромінювання і різних атмосферних воздействіям.Прі виробництві плівки використовується постійний акриловий клей на сольвентній основі, що забезпечує постійне прилипання до поверхні, робить її водостійкою і дозволяє вологе наклеювання. Протягом гарантійного терміну плівка легко знімається і віддаляється без залишку. Пінка розрахована на середньострокове використання зі строком служби від 3 до 5 років.

 

 

Особовий матеріал: вініл 80 мкм

Клей: акриловий на сольвентній основі з прекрасною водостійкістю, що дозволяє вологе наклеювання.

Підкладка: крафт-папір щільністю 120 г / м.кв. і товщиною 108 мкм, призначена для плоттерной порізки.

Діапазон температурної стійкості:

-20 / + 75 ºС – експлуатація.

+ 10 / + 40 ºС – нанесення.

Інші властивості: стійкість до впливу ультрафіолетового випромінювання, морської води, вуглеводнів і бензину.

Вітражні плівки Transparent Series 
видколіртовщина, мкмрулони, м
TRP14 цветов     801,22х50