Авто пленки

Антихром на ваш автомобіль

Антихром на ваш автомобіль 1

Антихром – це нанесення вінілової плівки на зовнішні хромовані елементи кузова автомобіля або фарбування  цих елементів. За допомогою вінілу ви можете змінити свій автомобіль, змінивши колір деталей, дуже швидко.  Плівка легко наноситься, довго тримається, а також легко демонтується.

Навіщо потрібен антихром?

Насамперед, антихром – це захисне покриття накладних деталей автомобіля. Так як у дехромуванні використовується вініл, він захищає від механічних пошкоджень та хімічних реакцій.

По-друге, за його допомогою ви змінюєте дизайн машини. Це бюджетна альтернатива фарбуванню  пакетам типу Shadow Line. Є багато кольорів, а також текстур вінілу для створення унікального стилю.

Антихром на авто (Shadow Line) є одним з популярних варіантів щодо недорогого тюнінгу. На відміну від вже звичних «блискучих» елементів, які вийшли з моди, він створює індивідуальний образ, що стильно виділяється на тлі загального потоку автомобілів. Особливість такого способу зміни зовнішнього вигляду полягає в тому, щоб повністю прибрати або приховати блискучі деталі, додавши до екстер’єру особливого шику. Крім естетичності, дехромування має масу та інших переваг.

Імідж та естетика

Новий стиль, який відповідає модним тенденціям автомобільного дизайну, формує індивідуальність. Власник такого авто вважається власником вишуканого смаку

Зручно та практично

На відміну від хромового покриття, антихром не мутніє і не тріскається. Йому не потрібен особливий догляд. Продовжується термін служби елементів кузова. Приховуються старі дефекти і запобігає появі нових пошкоджень.

Легко зняти

Обклеївши авто антихромом, ви забезпечите гарний і надійний захист даних деталей на багато років. Хромовані елементи в плівці не дряпатимуться і каламутніти. При демонтажі плівки вони залишаться такими ж як були на початку

Універсально

Дехромування можна виконати різними способами, вибравши відповідну фактуру поверхні та відтінок. Популярне рішення – чорний глянець або чорний мат. Можна зробити антихром решітки радіатора, молдингів, ручок, дзеркал, бамперів, інших частин та деталей кузова.

Антихром на ваш автомобіль 2

Переваги та недоліки вінілового антихрому

Найбільш популярний варіант антихрому – обклеювання плівкою. Причина цього у відносній простоті, не потрібно видаляти старе покриття, а також у низькій вартості та можливості зберегти хромовані запчастини. Наприклад, якщо знову “блискучі” елементи стануть модними або щоб продати авто дорожче.

Недолік обклеювання вінілом у неможливості якісної обробки дрібних аксесуарів та поверхонь складної конфігурації, або коли є суттєві ушкодження. Термін служби вінілового антихрому вбирається у 2–3 років. Потім потрібно підклеювати кромки плівки.

Куди наносити антихром?

Вініл наносять на зовнішнє оздоблення машини, таку як:

  • решітки;
  • стійки;
  • молдинги;
  • кришки бічних дзеркал;
  • пластикові арки;
  • спойлери;
  • дифузори.

 

Передня решітка раніше обов’язково мала бути хромованою. Тепер це не модно. Щоб надати машині єдиного кольору і стилю, грати покривають шаром вінілу в колір корпусу. Особливо стильно це виглядає на чорних автомобілях.

Віконні молдинги часто мають металеве або хромоване оздоблення, яке виділяється на загальному тлі автомобіля. Автовласники покривають ці елементи в тон машині чи іншим кольором.

Рідше трапляються хромовані кільця фар. Але, саме ці деталі необхідно захистити від пошкоджень, також хімічних реакцій після попадання реагентів на поверхню.

За цією послугою звертайтесь до спеціалістів антихром Київ

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *