Атермальна плівка

Атермальна плівка

Атермальна плівка

       Атермальна плівка – це тонувальна плівка, основне призначення якої не регулювання (зменшення) світлового потоку, а зменшення теплового потоку за рахунок поглинання та (або) відображення. Як правило, це плівка, зі світлопроникненням не менше 75%, при цьому, незважаючи на слабке затінення, вона продовжує ефективно зменшувати тепловий потік через скло. У строгому сенсі цього слова, будь-яка плівка є атермальною, так як вона затримує тепловий потік, що падає на скло авто. Це відбувається за рахунок поглинання тепла неметалізованими та керамічними плівками, та за рахунок поглинання та відображення тепла для металізованих плівок. Зрозуміло, що чим світліше плівка, тим менше вона поглинає тепло. І хоча верхній шар металізованих плівок продовжує відображати теплове випромінювання незалежно від ступеня затінення, ефективність плівок при світлопропусканні понад 50% різко падає.

З цієї причини плівки зі світлопропусканням до 50% не є атермальними, їх відносять до звичайних тонувальних. У той же час технології, що застосовуються для підвищення ефективності плівок захисту від сонячного теплового потоку іноді застосовують на всій лінійці світлопропускання плівок, як це зроблено в плівках ASWF серії Excel IRP

Атермальні плівки і призначені для того, щоб поєднати високе світлопропускання з ефективним екрануванням тепла. Приклад цих плівок ASWF Excel IRP. Для високих показників застосовуються спеціальні методи нанесення металів на плівки, як правило спаттерний (магнетронний) і спеціальні метали або метали. Останнім часом для підвищення ефективності атермальних плівок все частіше стали використовувати нанесення на наночастинок кераміки, що ефективно поглинає тепло. З цієї причини, атермальні плівки мають вартість, що значно перевищує вартість звичайних тонувальних плівок, навіть елітних. Але вони того варті!

Особливо слід звернути увагу на такі плівки тим автомобілістам, які виїжджають за кордон, до країн ЄС, де дотримання норм світлопроникнення лобового скла більш суворе, ніж в Україні.

Товари з цієї категорії
Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *