Орафол

Двосторонні самоклеючі стрічки HPX

Двосторонні самоклеючі стрічки – це стрічки, на основу яких з двох сторін нанесений клей. Такі стрічки призначені для з’єднання або кріплення предметів між собою, як тимчасово, так і на тривалий період. Використовуються при монтажі, склеюванні, збірці, запечатуванні та оформленні в різних сферах реклами, промисловості. На сьогоднішній день двосторонні стрічки здатні працювати в самих екстремальних умовах і замінити такі механічні кріплення як зварювання, заклепки і шурупи, а в деяких випадках навіть перевершують їх.

Основні фізичні властивості стрічок:

Адгезія – сила тяжіння молекул різних матеріалів. Сила тяжіння визначається поверхневою енергією матеріалу, чим вище поверхнева енергія, тим вище молекулярне тяжіння.

Міцність на розрив – стійкість стрічки до пошкодження, коли зусилля докладено перпендикулярно поверхні стрічки.

Міцність на зсув – здатність протистояти ковзанню під навантаженням. Приклеївши шматочок стрічки стандартної площі до вертикальної випробувальної панелі і причепивши стандартний грузик за її вільний кінець, проводять вимірювання сили утримання.

Розщеплення. Дія сил сконцентровано на краю з’єднання. У кожен момент в створенні протидії розщеплення бере участь тільки частина клейового шару.

Відшаровування. Дія сил обмежена краєм з’єднання. Принаймні одна з поверхонь повинна бути гнучкою. У створенні загальної тримає сили бере участь ще менша область клейового шару, ніж при розщепленні.

Основні хімічні властивості:

  • стійкість до води;
  • стійкість до хімікатів;
  • стійкість до розчинників;
  • стійкість до миючих засобів;
  • стійкість до УФ-випромінювання.

Рекомендації щодо застосування: температура нанесення: + 15 ° С – + 30° С. Поверхня повинна бути ретельно очищена від пилу і знежирена. Максимально високий тиск при нанесенні монтажної стрічки забезпечує оптимальну активацію шару, що клеїть. Розрахунковий рівень адгезії для кожної стрічки досягається після монтажу протягом 24 годин при температурі 23° С.

Умови та термін зберігання: зберігати в чистому, сухому місці, в оригінальній упаковці, з хорошою вентиляцією при температурі від 10° С до 30° С. Термін зберігання при зазначених умовах не менше одного року.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *