Статьи

Як вибрати автозапчастини по VIN коду автомобіля

Як вибрати автозапчастини по VIN коду автомобіля
Завдяки виграшному коду ви легко знайдете необхідні запчастини, моторне масло і навіть фарбу для конкретної марки та моделі. Незважаючи на те, що цей спосіб простий і точний, не кожен водій зможе підібрати потрібну деталь. Наприклад, бувають ситуації, коли підібрані за всіма параметрами деталі не підходять до автомобіля. Чому так відбувається і як правильно підібрати запчастину по VIN-коду, розглянемо нижче.

VIN-код автомобіля – це ідентифікатор для кожної машини. Аналогію можна навести із сітківкою ока чи відбитками пальців. Це так називається паспорт авто, який відрізняє кожен автомобіль у величезному світі машин. Для багатьох це загальновідомо, а для інших буде новою інформацією, яка дозволить розкрити суть коду та його призначення.

Розшифровка ВІН-коду

Vehicle identification number – ідентифікаційний номер транспорту унікального стилю. ВІН-код містить 17 унікальних символів (латинські літери, цифри). У ньому міститься інформація про країну, виробника авто, характеристики кузова. Такий код зазвичай розміщують на металевій табличці або на будь-якій іншій нероз’ємній частині авто (наприклад, рама). Така інформація, як VIN-код часто використовується для того, щоб дізнатися про характеристики авто, а також частим призначенням коду служить пошук запчастин для автомобіля. Саме про пошук запчастин за ВІН-кодом і йтиметься у цій статті. Дана процедура, на сьогоднішній день найбільш поширена в будь-якому великому авто магазині, не залежно від його місця знаходження, знайти запчастину по ВІНу найлегше.

Як вибрати автозапчастини по VIN коду автомобіля 1

Індивідуальний номер автомобіля прописано на  частинах кузова які позначені на фото:

 

Як вибрати автозапчастини по VIN коду автомобіля 2

Здійснення пошуку запчастин за ВІН-кодом

У першому випадку можна скористатися послугами інтернет мереж, і самостійно знайти необхідну запчастину по автомобільному каталогу, або скористатися формою пошуку за ВІН-кодом на сайті автомагазину, що займе невелику кількість часу. За такого розкладу виникає цілком звичне питання, навіщо мені потрібен цей код, коли я знаю марку та модель свого автомобіля. Це питання можна розцінювати як правильним, так і не правильним. Справа полягає в тому, що навіть найрозкрученіша марка авто при збиранні автомобіля не виключає збирання в різних країнах, а також можливі поправки в модифікації в деталях. Саме для таких випадків і служить VIN-код, який підбирає елемент, що бракує, за особливостями його моделі, країни виробника, заводу і року випуску.

Каталоги електронного варіанта дають можливість дізнатися повну — розгорнуту інформацію щодо запитуваної позиції. Електронні каталоги – це аналоги друкованих видань, але мають кращу мобільність для масового користування, тому і виходять вперед, наприклад сайт www.exist.ru. Підбір деталі, що бракує, з ВІНу ви робите просто: заходьте на портал, посилання на який вам видає пошуковик, і заповнюєте всі необхідні поля. А вже після цього ви робите підбір, користуючись своїм кодом.

Другий варіант – це внесення даних на сайті інтернет-магазину. Ви повинні будете заповнити своєрідну пошукову анкету, знову ж таки користуючись даними свого ВІН-коду і через якийсь час після зворотного зв’язку на вас виходить представник компанії, щоб затвердити питання доставки в точку вашого знаходження. Обидва варіанти досить легкі для застосування в реальному житті і з цим не можуть виникнути особливі проблеми.

 

Переваги пошуку автозапчастини по коду vin

Програма аналізує три частини кодування:

WMI. Міжнародний стандарт індексу виробника містить тризначний код. Перший — вказує на місце виробництва, другий — країну виробника, третій — модель автомобіля.

VDS. Він складається з 6 символів, що кодують основні характеристики автомобіля:
модель, двигун і тип кузова, настроювані функції. Іноді в шифруванні міститься інформація про вагу та клас безпеки автомобіля.

Гвинт. Це єдина частина win-коду, яка складається з 8 символів, останні 4 символи – цифри. Перші 2 цифри вказують на рік виготовлення та завод. 6 — власний серійний номер автомобіля. Якщо вам відомі ці дані, система пошуку в каталозі за хвилину визначить кузовні деталі конкретного автомобіля і зробить відбір усіх доступних запчастин.

Де і як знайти окремий віджет за допомогою win-коду
У кожного виробника є своя оригінальна програма, в якій записана вся інформація про автомобіль і вказано його унікальний VIN. Він містить інформацію про всі оригінальні запчастини, які підходять до кожного транспортного засобу (кожна з власним VIN). Така система значно спрощує процес дослідження.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *