Оракал, Пленка Ритрама

Температурний режим для наклеювання плівки та трафаретів

Температурний режим для наклеювання плівки та трафаретів

 

Температурний режим для наклеювання плівки та трафаретів 1

Для нанесення будь-яких видів самоклеючих виробів ( наліпок для інтер’єру) існує свій діапазон температур. Обираючи необхідну температуру, слід мати на увазі декілька моментів: тип плівки, особливості виробу,якість поверхні для нанесення, температуру повітря оточуючого середовища, температурні показники поверхні, на яку будуть наклеювати плівку.

Перед нанесенням на поверхню слід ретельно вивчити інструкцію та технічні умови, які рекомендує виробник обраної вами плівки.

Дуже важливо притримуватись рекомендованого температурного режиму – чому саме, ви зможете з’ясувати нижче.

Низька температура окружаю чого середовища та поверхні значно знижує пластичні показники ПВХ-плівки. Якщо температура нижче мінімального рівня, то клейовий шар набуває крихкості та не може якісно поєднувати плівку з поверхнею. В умовах низьких температур необхідно обов’язково підігрівати плівку з використанням звичайного фену (або його промислового аналогу).

Зависокі температури пом’якшують плівку та клейовий шар, в деяких випадках клей виділяється на поверхню плівки. Виникають різноманітні деформації самої плівки (розтягування, зменшення). Якщо виріб був сильно перегрітий, необхідно його охолодити за допомогою розчину, до складу якого входить спирт. Саме тому прогрівання поверхні за допомогою фену слід виконувати дуже обережно, не фокусуючись при цьому на одній ділянці. В жаркий час року, коли температура повітря підіймається високо, рекомендується виконувати наклеювання плівки зранку або ввечері.

Для багатьох плівок оптимальним режимом є проміжок між 15 та 30 градусами за Цельсієм.

Протягом доби після нанесення виробу на поверхню необхідно дотримуватись постійного температурного режиму. Якщо плівка м’ясцями відійшла, слід нагріти це місце феном та заново наклеїти на поверхню.

Також  цих вимог треба дотримуватись  під час плоттерної  різки плівки .

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *