Защитные самоклеющиеся пленки

Узнать бренд — цветная или брендированная пленка?

Узнать бренд — цветная или брендированная пленка?

 

Захисні плівки мають безліч позитивних властивостей: міцність, водонепроникність, високий рівень захисту від механічних пошкоджень. Вироби широко використовуються для упаковки та покриття найрізноманітніших товарів, призначених для виробництва та побуту. Окрім звичайних прозорих та кольорових захисних плівок велику популярність набирають брендовані вироби з нанесеним логотипом підприємства виробника чи продавця.

Брендована захисна плівка: сфера застосування
Захисна плівка із зображенням бренду компанії може наноситися на поверхню готових товарів, комплектуючих або матеріалів, а також на упаковку, в яку вкладається продукція. Логотип або слоган компанії, що знаходиться на видному місці, легко запам’ятається покупцям, впливаючи на емоції: побачивши в майбутньому знайомий бренд, покупець віддасть перевагу саме його серед незнайомих аналогів.

Брендовану захисну плівку найчастіше замовляють:

Торгові мережі та онлайн-магазини. Плівка використовується для пакування штучних та оптових товарів;
Виробники будматеріалів. Захисна плівка у разі не тільки виконує роль упаковки, а й допомагає ідентифікувати товар;
Виробники меблів, автозапчастин, пластикових вікон та ін.
Крім рекламної функції брендована плівка дозволяє доставити товар покупцю в безпеці, захищаючи його від впливу вологи, пошкоджень, УФ-променів.

Технологія брендування захисної плівки
Для нанесення бренду використовуються такі технології:

Флексографічний друк;
Міжшаровий друк.
При використанні сучасного обладнання обидві технології дозволяють отримати чітке зображення відмінної якості. Як бренд можуть використовуватися художні та графічні зображення, слогани, назви компанії, фірмові персонажі та ін. Брендування може здійснюватися для прозорої або кольорової захисної плівки. Особливо ефектно виглядає бренд, нанесений на плівку, колір якої збігається з фірмовим розфарбуванням компанії.

Переваги брендованої плівки
Захисна плівка з брендуванням – ефективний засіб пасивної реклами. Серед основних переваг брендування маркетологи відзначають:

підвищення впізнаваності бренду на 20%;
плівка виконує відразу дві функції: захист продукції та реклама;
універсальність – плівка з брендом підходить для будь-якої продукції;
орієнтування на цільовий ринок;
низька ціна.
Вартість брендування мінімально підвищує ціну захисної плівки. Це один з найбільш бюджетних видів реклами, що швидко окупаються. Замовляти брендування необхідно у надійних виробників, які гарантують високу якість послуг.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *