Авто пленки, Архитектурная пленка

Як закріпити трафарет на стіні?

Як закріпити трафарет на стіні?

Для того щоб нанести малюнок на поверхню за допомогою трафарету з самоклеючої плівки, його необхідно зафіксувати. Існує кілька варіантів фіксації.

Перший варіант – економічний.

Для цього вам знадобиться звичайна малярна стрічка. Цей варіант можна застосовувати у випадках, коли трафарет нескладний та має невелику кількість дрібних деталей. Просто зафіксуйте трафарет на стіні за допомогою малярної стрічки – вона відмінно знімається та не залишає слідів. Проте не слід залишати клей на поверхні надовго, адже він може сильно приклеїтись та залишити клейовий шар на поверхні.

Перед кріпленням за допомогою малярної стрічки поверхню необхідно підготувати (очистити від бруду) та нанести приблизну розмітку вашого майбутнього малюнку.

Другий варіант – за допомого клею тимчасової фіксації.

Тонкий шар клею наносять під трафарет. Після цього клей залишають на 2-5 хвилин підсохнути. Після того, як клей відстоїться, необхідно щільно притиснути трафарет до стіни, добре пройтися по ньому та прижати внутрішні ділянки, що допоможе уникнути затікання фарби. При дотриманні інструкції, що додається до клею, після відділення виробу від поверхні на ній не залишиться жодних слідів.

Перевага такого методу з використанням клею полягає в тому, що існує можливість не однократно та щільно прикріпити трафарет. Це гарантує отримання зображення з чіткими контурами. Якщо на трафареті або стіні залишиться зайвий клей, його можна прибрати спеціальним очищувачем від клею тимчасової фіксації, або використати замість нього спирт або бензин. Якщо поверхня стіни не ідеально рівна, прикатувати трафарет слід дуже ретельно, щоб всі ділянки встигли схопитися зі стіною. Можна накрити трафарет та розкатати, щільно притискаючи гумовим валком.

В кріпленні трафарету немає нічого складного, вам не знадобляться спеціальні навички та багато часу. Просто необхідно дотримуватися всіх умов та інструкції, та у вас все вийде!

 

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *