Защитные самоклеющиеся пленки

Защита пленкой ковровых покрытий от загрязнений

Защита пленкой ковровых покрытий от загрязнений

Під час проведення навіть невеликих ремонтних робіт у приміщенні килимові покриття потребують особливо ретельного захисту від забруднень. В іншому випадку велика ймовірність, що очистити їх надалі не вдасться. Тому перед проведенням робіт необхідно продумати питання, чим будуть захищені килимові покриття. Уникнути пошкоджень та забруднень при ремонті допоможе спеціальна захисна плівка.

Що таке захисна плівка для килимових покриттів
Матеріалом для її виготовлення є поліетилен високого тиску, що складається з трьох шарів. Оптимальне зчеплення з поверхнею, що захищається, забезпечується спеціальним клеючим складом на водній основі, який гарантує збереження покриття і не має жодного впливу на поверхню. Для килимових покриттів ступінь агдезії, якою повинна мати плівка для захисту від забруднень, не може бути менше 1000г/50 мм. Такий показник забезпечить належну безпеку поверхні.

Плівка для килимових покриттів найчастіше намотується в рулон клейовим шаром назовні. Ця особливість значно полегшує процес нанесення на поверхню.

Плівка зможе надійно захистити килимове покриття:

під час проведення ремонтних та монтажних робіт;
під час перевезення килимового покриття;
під час проведення масових заходів (наприклад, дитячих свят);
при зберіганні килима.
Як нанести захисну плівку
Щоб зробити це, не потрібно ніяких особливих навичок. Необхідно відмотати від рулону трохи плівки і приклеїти її край до килима. Далі необхідно однією рукою поступово розмотувати рулон, а іншою наносити плівку. Для великих рулонів завширшки понад 60 см рекомендується використовувати аплікатор. Він спрощує процес приклеювання плівки та економить час. Його застосування покращує зчеплення із поверхнею, тому він може бути використаний і для меншої ширини покриття. Після нанесення першої смужки необхідно відрізати частину приклеєну від рулону. Наносити наступну смужку слід у такий же спосіб, зробивши перекриття між плівками 1-2 см.

Як вибрати захисну плівку
На сьогоднішньому ринку представлений великий асортимент захисних плівок різних виробників. Найважливішою характеристикою, яку слід звернути увагу під час виборів, є щільність. Плівка повинна бути достатньо міцною та здатною протистояти розривам та механічним пошкодженням. Відповідаючи таким вимогам, вона зможе вберегти килимове покриття від забруднень.

Зручність нанесення захисного покриття залежить від ширини плівки. Вона має бути оптимально підібрана для кожної конкретної поверхні, виходячи з її розмірів. Занадто широку смугу не зручно наносити, але й вузька плівка створить труднощі через необхідність нанесення кількох рядів плівки.

Тільки плівка високої якості зможе надійно захистити килимове покриття та зберегти його зовнішній вигляд. Тому, щоб уникнути додаткових фінансових витрат на хімчистку, слід приділяти належну увагу її властивостям і характеристикам, вибираючи оптимальний варіант для конкретного випадку її застосування.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *