Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для ковровых покрытий

Защитная пленка для ковровых покрытий

Предмети інтер’єру – меблі, килими, картини, штори – у процесі ремонту або будівництва можуть отримати серйозні, часом невиправні пошкодження. Дорогу обстановку або килимові покриття безнадійно зіпсує цементний пил, будівельне та вуличне сміття, бризки ґрунтовок та фарб, і навіть яскраве сонце таїть у собі небезпеку для елементів внутрішнього інтер’єру. За даними експертів, від УФ-випромінювання сильніше страждають натуральні фарби, і для яскравого східного килима перебування в зоні потрапляння сонячного проміння буде згубним. Відновити його красу вже не вдасться.

Щоб уникнути неприємностей такого роду, існує недорогий та ефективний варіант захисту меблів, покриття для підлоги, музичних інструментів тощо. при переїзді, ремонті та інших будівельних роботах. Йдеться про захисну плівку.

Від бруду та сонця килими захистить плівка
Призначення плівки для килимів – захист від забруднень та механічних пошкоджень під час ремонтно-будівельних робіт та переїздів. Подібна плівка розроблена спеціально для прилягання до шорстких поверхонь, вона повністю захистить килим від негативного зовнішнього впливу. Практика показала, що застосування захисної плівки дає максимальний ефект у плані збереження килимів та доріжок.

Захист при ремонті килимових доріжок або покриттів не повинен йти на останній план, хороший господар зобов’язаний подбати і про улюблені всією сім’єю елементи інтер’єру.

За допомогою продуманого сучасного захисту всі матеріали, що тимчасово зберігаються в несприятливих умовах, не постраждають від бруду та вигоряння. Готуючись до ремонту, досить застелити плівкою всю підлогу, і зафіксувати її, тоді можливість нанесення шкоди інтер’єру зводиться в нуль. Клейовий склад надійно утримуватиме поверхню килима.

Захисна плівка має закривати продукт протягом усього ремонту. Якщо підлогові покриття або килими необхідно захистити від вигоряння, то плівка, що самоклеїться, також повинна покривати всю площу підлоги в період сонячної активності.

Детально про захисну плівку
Плівка виготовляється із тришарового поліетилену високої якості, отриманого в результаті високого тиску. Інноваційні технології суттєво спростили процес виробництва плівки в порівнянні з періодом її появи на ринку, і, одночасно, дозволили значно розширити асортимент продукції, що випускається.

Нове обладнання регулює та контролює всі етапи виробничого процесу, мінімізуючи тимчасові та матеріальні витрати. На виході компанія отримує продукт бездоганної якості.

Для зручності покупців плівка постачається у рулонах. У замовника є можливість вибрати колір плівки або віддати перевагу варіанту з нанесенням власного логотипу.

Послуга нанесення логотипу на плівку для килимів з кожним роком стає популярнішою, будівельні та транспортні компанії прагнуть таким чином ідентифікувати себе на ринку.

За рахунок акрилового клею на водній основі плівка має високу клейкість, після ремонту або переїзду вона легко відклеїться, не залишивши жодного сліду на килимовому покритті або меблях.

Захист від вигоряння може бути посилений за допомогою тонованої плівки.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *