Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для ПВХ подоконников

Защитная пленка для ПВХ подоконников

Поверхня ПВХ-підвіконня часто піддаються негативному механічному впливу при перевезенні, установці або зберіганні. Не мають додаткового захисту, вони легко дряпаються, отримують сколи, тріщини, потертості.

Дерев’яні підвіконня також потребують захисту, хоч і менш уразливі. Наприклад, при ремонті приміщення дуже легко зіпсувати зовнішній вигляд будь-якого підвіконня. Щоб цього не сталося, потрібно заздалегідь приклеїти спеціальну плівку на поверхню матеріалу. Плівка захистить покриття від пошкоджень, збереже презентабельний зовнішній вигляд, перешкоджатиме проникненню вологи, пилу та бруду.

Особливості виробництва та переваги товару
Багато підприємств дбають про збереження зовнішнього вигляду свого товару ще на етапі виготовлення та одразу захищають його поверхню. Плівку можна нанести як за допомогою машин, що ламінують, так і вручну. Після виконання своїх функцій вона легко видаляється з поверхні, не залишаючи найменших слідів своєї присутності.

Основа – поліетилен, що славиться відмінною стійкістю до різних зовнішніх впливів, зручністю та надійністю в експлуатації:

мінімальна товщина матеріалу не заважає проведенню робіт із підвіконням;
може зберігатися тривалий час;
має низьку вартість;
плівка дуже міцно тримається на покритті підвіконня і точно повторює форму об’єкта, що захищається.
Плівка випускається у різних розмірах. При необхідності зробимо плівку того розміру, який потрібний для вашого матеріалу. На вибір представлені захисні плівки будь-яких кольорів із глянсовим або матовим покриттям.

Вироби виробляються з дотриманням усіх необхідних нормативів та проходять перевірку на спеціальному устаткуванні, що гарантує бездоганну якість продукту та надійний захист вашого підвіконня від різноманітних пошкоджень.

Брендування
Плівка з вашим логотипом на підвіконні продемонструє високі позиції компанії на ринку та не залишить сумнівів як оригінальний вироб. Це хороший спосіб заявити про себе, залучити потенційних покупців, мінімізувати спроби контрафакту вашої продукції.

Наші менеджери із задоволенням нададуть відповідь на будь-які питання з приводу надання послуг брендування захисної плівки з використанням назви та символіки вашої організації.

Замовлення та доставка товару
Оформити замовлення на захисну плівку для підвіконь через форму зворотного зв’язку на сайті або телефоном можуть юридичні особи, використовуючи безготівкову форму оплати.

 

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *