Защитные самоклеющиеся пленки

Защитные пленки для ПВХ поверхностей

Защитные пленки для ПВХ поверхностей

Великі виробники пластикових матеріалів упаковують свою продукцію в захисну плівку в автоматичному режимі, але й невеликі підприємства потребують захисту виробів штучного виробництва.

Це може бути упаковка, як одиничних екземплярів оздоблювальних матеріалів або конструкцій із пластику вручну, так і цілих партій товару для поставки на склади для зберігання та пункти продажу.

ПВХ матеріали, що потребують захисту:
Стінові панелі. Популярний оздоблювальний матеріал, але не має достатньої міцності, особливо в умовах низьких температур, пластик стає крихким. ПВХ панелі пакуються захисною плівкою невеликими партіями по 10-20 штук.
Профілі пластикових вікон. Захищають від подряпин, потертостей та бруду в процесі зберігання, доставки та встановлення. Після монтажу конструкції, захисна плівка знімається і профілі залишаються ідеально чистими.
Пластикові підвіконня. Супутні матеріали для встановлення пластикових вікон також потребують захисту. Комплектуючі ПВХ конструкцій часто підлягають заміні, тому виробники виготовляють їх із надлишком, що зберігається на складах в упакованому вигляді.
Скло ПВХ вікон. Щоб уникнути розлому в процесі зберігання, доставки та встановлення споживачеві, на скло профілів наклеюється захисна плівка. Захист захищає скло від забруднень та подряпин, зберігаючи в ідеальному стані.
Важливо, що плівка для пластикових вікон та інших ПВХ матеріалів призначена тільки для зберігання, доставки матеріалів та процесу монтажу конструкцій, потім її необхідно видалити. Якщо цю процедуру зробити відразу після монтажу, захисна плівка не залишить на поверхні плям та слідів клею.
Якими характеристиками має захисна плівка
Плівка, що клейиться, виробляється зі спіненого поліетилену з додаванням модифікаторів, які надають матеріалу стійкість до ультрафіолету. На клейовий шар наноситься склад з акрилу, який відрізняється відмінною адгезією з гладкими або рельєфними поверхнями.

Необхідна товщина захисної плівки та клейовий склад залежить від щільності та рельєфу поверхні пластикових конструкцій.

Характеристика та функції захисту:
Різна товщина плівки дозволяє підійти до захисту виробів із пластику індивідуально, залежно від щільності виробу та потреб виробника.
Клейовий шар підбирається в залежності від складу та рельєфу пластику, для подальшого видалення захисної плівки без плям з будь-якої фактури виробу.
Висока опірність захисної плівки випромінювання сонця зберігає початковий колір та малюнок на виробі довгий час.
Плівка забезпечує пластиковим матеріалам та конструкціям максимальний захист від утворення на поверхні вм’ятин, тріщин та потертостей за будь-яких впливів на вироби.
Гумові ущільнювачі пластикових вікон під захисною плівкою не схильні до передчасного старіння під впливом сонця при зберіганні на складах.
Виріб захищений від бруду, пилу та інших забруднень під час доставки споживачеві.
Нанесення логотипу на ПВХ поверхні
На захисній плівці можна помістити всю необхідну інформацію, яка буде корисна споживачеві, а для виробника це реклама та просування на ринок своєї продукції.

Нанесена назва компанії та логотип на плівці якісними фарбами не стирається від механічних впливів і не схильна до вицвітання під впливом ультрафіолету.

Унікальний логотип виробника гарантує споживачеві якість виробу та захищає продукцію від фальсифікату.

Виробник, який завдає захисної плівки на свою продукцію, позиціонує себе як відповідального постачальника якісного товару. Вироби із захистом гарантовано надійдуть споживачеві у відмінному зовнішньому вигляді та належній якості.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *