Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для сэндвич-панелей

Защитная пленка для сэндвич-панелей 1

Захисна плівка позбавляє сендвіч-панель від усіляких механічних пошкоджень та забруднень. Товщина її становить 30-60 мікронів. Таке покриття оберігає поверхню сендвіч-панелей навіть при ремонтних та будівельних роботах. Крім подряпин воно запобігає, і більш серйозні ушкодження у вигляді сколів, невеликих тріщин, розломів.

Основними матеріалами для виробництва є ПВД та акриловий клей. Поліетилен високого тиску є міцним матеріалом, в який при необхідності додають спеціальні модифікатори для ще більшої стійкості до сонячного випромінювання і різних пошкоджень. Акриловий клей добре справляється із фіксацією.

Захисна плівка на сендвіч-панелі
Різновиди захисної плівки для сендвіч-панелей
Захисна плівка має різні характеристики, тому її можна класифікувати за кількома параметрами. Основні критерії за якими розрізняють захисні покриття:

залежно від кольору: прозорі, кольорові, чорні чи білі;
залежно від наявності чи відсутності різних малюнків чи логотипів;
залежно від показників адгезії, ступінь прилипання плівки до поверхні.
Всі перераховані вище види ефективно справляються зі своїм завданням – захист сендвіч-панелей від пошкоджень. Таку плівку реалізують у вигляді рулонів з певними показниками довжини та ширини, що підходять для конкретних сендвіч-панелей.

Переваги використання захисної плівки
Плівку легко наносити на сендвіч-панель, так як вона має спеціальну клейку сторону. Вона добре прилипає до поверхні навіть за найнижчих показників адгезії. До того ж, при її відклеюванні не залишається слідів;
Ефективний додатковий захист від УФ-випромінювання протягом усього терміну знаходження на панелі;
Вона має надійність, міцність, довговічність. Це допомагає зберегти панель до кінця робіт у первісному вигляді;
Збереження матеріалу на тривалий час під час зберігання або перевезення.
Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *