Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для реечных алюминиевых потолков

Защитная пленка для реечных алюминиевых потолков

Рейкова стеля відноситься до категорії стельових конструкцій підвісного типу і складається з панелей у вигляді рейок, закріплених за допомогою спеціальних пристроїв. У процесі зберігання або перевезення дані вироби можуть зазнавати різноманітних пошкоджень, які призводять до втрати товарного вигляду, а також стають причиною подальшого псування матеріалу.

Для захисту матеріалу від різних пошкоджень підійде захисна плівка, що наноситься на поверхню рейкових панелей. Покриття забезпечує надійний захист не тільки від впливу механічного характеру, але й запобігає іншим можливим пошкодженням покриття.

Захисна плівка на алюмінієвій стелі

Захисні властивості плівки для рейкових стель
Алюмінієва рейкова стеля є гарним варіантом для оформлення різних приміщень, завдяки своїй легкості, м’якості і красивій блискучій поверхні, яка чудово виглядає практично в будь-якому інтер’єрі. Можливі варіанти, що мають матове покриття, які надають оригінального та цікавого вигляду стельовим конструкціям даного типу. Однак, у будь-якому випадку покриття матеріалу має бути ідеальним, без будь-яких подряпин або потертостей, для чого і наноситься захисна плівка.

Плівка забезпечує захист рейкової стелі при їх зберіганні на складах виробника або продавця;
Також покриття перешкоджає механічним пошкодженням виробів у процесі їх транспортування, а також проведенню монтажних робіт із встановлення;
Використання спеціальних клейових складів дозволяє плівці максимально щільно прилягати до поверхні виробу, що запобігає попаданню вологи, пилу та інших забруднень;
Застосування захисної плівки можливе при досить широкому діапазоні температур, вона дуже добре зберігає свої експлуатаційні властивості;
Плівка добре тримається на поверхні виробів протягом усього терміну експлуатації, але при цьому легко знімається при необхідності і не залишає жодних слідів;
Покриття перешкоджає попаданню на поверхню матеріалу води, забруднень різного характеру, ультрафіолетового випромінювання та інших факторів, які можуть негативно вплинути на її якість.
Переваги використання захисної плівки
Захисна плівка Ліга групп виготовляється на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє отримати продукцію високої якості, яка має покращені властивості порівняно з аналогами. Використання даного покриття при зберіганні виробів дозволяє суттєво заощадити на створенні будь-яких додаткових умов, що запобігають псуванню матеріалу.

Оброблені захисною плівкою рейкові стелі мають більш високий попит, оскільки споживач розуміє можливі ризики пошкодження матеріалу та важливість його захисту під час виконання монтажних робіт. Відповідно, виключені можливі скарги клієнтів на наявність будь-яких дефектів на поверхні стельових елементів.

У нас можна зробити замовлення на плівку будь-яких параметрів для використання з різними матеріалами. Продукція виробляється відповідно до встановлених вимог, що гарантують її безпеку та необхідний термін служби за умови дотримання умов експлуатації. Вона дозволить надійно захистити продукцію та зберегти її привабливий зовнішній вигляд. Головне видалити захист після виконання монтажу, щоб уникнути надмірного зчеплення плівки з поверхнею виробів.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *