Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для профнастила

Защитная пленка для профнастила

При обробці металу на верстаті, часто можна помітити подряпини, захисна плівка якраз і допоможе запобігти пошкодженням різного роду. Також вона допоможе захистити профнастил під час перевезення, зберігання та монтажу. За бажанням замовника на неї можна наносити логотип вашої компанії, будь-які малюнки або просто змінювати базовий колір.

Захисна плівка на профнастилі
Характеристики
Сторона: одностороння;
Ступінь адгезії: середня або слабка;

Стандартна товщина: від 30 до 50 мікронів;

Ширина рулону: від 1000 до 1500 мм;

Довжина намотування: від 500 до 1500 м;

Колір: прозорий, рідше білий/чорний.

Для різних типів металу застосовують різні види захисних плівок. Все залежить від поверхні. Якщо метал з глянсовою поверхнею, використовують плівку з малим відсотком липкості, якщо поверхня має шорсткості, то застосовують з високим відсотком липкості. Для захисту профнастилу від пошкоджень використовують перший тип. Такий вид проводиться екструзією з додаванням клею у плівку.

Переваги використання захисних плівок на профнастилі
1) Можливе виготовлення та поріз під будь-які розміри.
2) Виготовляється із якісного нешкідливого матеріалу.

3) Відмінно захищає профнастил у процесі транспортування та зберігання.

4) Проста у нанесенні та видаленні.

5) Витримує перепади температури.

6) При знятті не залишає слідів на металі завдяки спеціальним добавкам у клеї.

7) Не вимагає ретельного очищення та обробки поверхні перед нанесенням – достатньо прибрати залишки олії та пилу.

Не слід забувати, що плівку зі слабкою адгезією необхідно наклеювати лише один раз. Повторне використання неможливе, тому що вона втрачає свої властивості у 2 рази. Тому перед наклейкою необхідно заздалегідь позбавити поверхню листа профнастилу від пилу, бруду та води.

Рекомендації для нанесення плівки на профнастил
Наносити плівку на поверхню листа, потрібно під час розмотування рулону металу, інакше вона може не приклеїтись через те, що на верхній шар листа потрапив пил.

При покупці не забувайте звертати увагу на краї плівки. Якщо краю не відповідного вигляду, вам слід задуматися про придбання іншого рулону, адже від цього залежить якість покриття вашого профнастилу.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *