Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для окрашенного металла

Защитная пленка для окрашенного металла

Забарвлений метал використовується для виготовлення конструкцій будівель. Забарвлення допомагає вберегти метал від корозії. Подряпини та забруднення на фарбі зіпсують товарний вигляд металу. Щоб запобігти неприємним ситуаціям з клієнтами, використовуйте захисну плівку для вашої продукції.

Чому потрібно захищати фарбований метал?
Фарба є захисним шаром металу, але вона не може гарантувати, що з матеріалом нічого не станеться під час перевезення, зберігання або монтажу. На металі можуть з’явитися сколи, подряпини, забруднення, які зіпсують зовнішній вигляд. Замовник відмовитиметься платити за такий товар. Наша плівка для пофарбованого металу забезпечить необхідний рівень захисту, щоб неправильне зберігання чи перевезення не зменшили розміру ваших доходів.

Захисна плівка необхідна, щоб забезпечити:

Захист від сколів, подряпин та пошкоджень під час перевезень, зберігання та ремонтних робіт;
Захист від різних забруднень та пилу;
Збереження товарного вигляду.
Виготовлення захисної плівки
Матеріал виготовляється з поліетилену високої якості. Він перевіряється на спеціальному устаткуванні на міцність та збереження властивостей. На одну зі сторін наноситься спеціальне клейове покриття. Воно забезпечує високий рівень адгезії. При цьому її легко за необхідності видалити з поверхні. Плівка не залишає слідів і не псує шар фарби.

Ми пропонуємо плівки різної товщини – від 30 до 70 мікронів. Стандартна довжина рулону – півтора метри. Можливе виробництво матеріалу за індивідуальними параметрами.

Замовлення та доставка захисної плівки
Залишіть заявку та наші менеджери з вами зв’яжуться. Вони допоможуть підібрати необхідні параметри покриття для вашого матеріалу. Вас зорієнтують за кількістю плівки, яка є у наявності. Індивідуальні замовлення виготовляються у кількості від одного піддону рулонів.

Також є можливість замовити кольорову чи брендовану плівку. Назва або символ вашої компанії на поверхні допоможе замовникам краще запам’ятати її та наступного разу знову звернутися за якісним товаром. Брендування допоможе уникнути конкурентів, які займаються неякісними підробками.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *