Орафол

Защитная пленка для металлочерепицы

Защитная пленка для металлочерепицы

В даний час металочерепиця є досить популярним оздоблювальним матеріалом, який найчастіше використовується у покрівельних роботах. Однак, в процесі перевезення, зберігання або установки матеріал може піддаватися різного роду механічним впливам. Все це може спричинити пошкодження металочерепиці та неможливість її подальшої експлуатації. Тому, щоб уникнути подібних ситуацій, виробниками використовується спеціальна захисна плівка, що забезпечує надійне покриття матеріалу та запобігання впливу різних факторів.

Захисна плівка на металочерепиці
Основні параметри
Захисна плівка для металочерепиці виготовляється з поліетилену, що відрізняється високими експлуатаційними характеристиками. Для забезпечення кріплення на поверхню матеріалу одна її сторона має спеціальне покриття з клейового складу. При необхідності вона досить легко видаляється з поверхні черепиці, не залишаючи на ній жодних сторонніх слідів та пошкоджень.

Виготовляється у різних варіантах, що відрізняються певними параметрами. Так, товщина цього виробу може бути в діапазоні від 30 до 70 мікрон. Плівка фасується в намотування, довжина яких становить, як правило, близько півтора метра. За бажанням замовника можна виготовити та розфасувати за індивідуальними розмірами.

Переваги використання захисної плівки на металочерепиці
Плівка має масу переваг для перевезення та зберігання листів металочерепиці, завдяки яким вона набула такого широкого поширення:

Запобігання негативному впливу на черепицю вологи та УФ променів, які можуть спричинити суттєве пошкодження поверхні;
Забезпечує надійний захист матеріалу від забруднень та пошкоджень механічного характеру. Це допомагає значно продовжити термін служби цього виду покрівельного матеріалу;

Збереження основних якостей та властивостей металочерепиці під час її зберігання, перевезення або під час виконання монтажних робіт.

Процес нанесення захисної плівки
Нанесення даного захисного покриття на поверхню металочерепиці здійснюється у процесі її виробництва. Варто мати на увазі, що плівка повинна бути на поверхні покрівельного матеріалу не більше трьох місяців, протягом яких її рекомендується видалити. В іншому випадку під впливом сонячних променів і температури зчеплення між поверхнею і плівкою стане досить сильним і розділити їх буде дуже складно.

Нанесення логотипу компанії на плівку
Запакована продукція може нести ще й безкоштовну рекламну функцію. Плівка, проштампована назвою фірми-виробника, привертає до себе увагу покупців та підвищує відсоток замовлень. Це зручний та економічно вигідний варіант маркетингу, що гарантує справжність товару і не залишає у замовника сумнівів у тому, що покупка високої якості.

Замовити захисну плівку
У компанії Ліга групп можна зробити замовлення виготовлення захисної плівки за індивідуальними параметрами. Продукція повністю відповідає всім встановленим вимогам, що гарантує високу якість. За необхідності можна скористатися допомогою консультантів, щоб підібрати найбільш оптимальний варіант в залежності від конкретних цілей використання.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *