Статьи

Імітаційні плівки

ПВХ та ПЕТ плівки для декоративного оформлення та створення спецефектів. Даний тип матеріалів дозволяє імітувати натуральні матеріали (каміння, дерево, тканини), неонове світіння, піскоструйну обробку та травлення скла, V-образне гравірування та фацет, а також створювати ефект інею.

Плівки, які імітують піскоструйну обробку

При декоруванні вітрин, скляних дверей, дзеркал особливо ефектно виглядає тонка негативна та позитивна графіка. При необхідності ці плівки можна використовувати для зниження прозорості основи.

Плівки, що імітують V-образне гравірування та фацет

Ці плівки створюють ілюзію декоративної обробки скла, що є альтернативою занадто дорогому механічному процесу. Ці плівки можна наносити на основи будь-якої товщини.

Плівки, що імітують іній

Плівки використовуються для декорування прозорих та дзеркальних основ.

Плівки, що імітують природні матеріали

Здебільшого плівки використовуються для декорування інтер’єрів та виробництва вхідних іменних табличок. Ці матеріали можуть бути фоном стилізованих вивісок. Незважаючи на те, що немає однозначних рекомендацій щодо виробництва багатошарової графіки з використанням цих плівок, в разі необхідності можна використовувати матеріали з максимально східними властивостями того самого виробника, що і імітаційна плівка. Вимоги до основ нанесення стандартні.

Плівки, що імітують неонове світіння

Плівки цього типу використовуються для створення ефекту неону без значних витрат на виробництво та експлуатацію. Світіння відбувається в результаті дії ультрафіолетового випромінення люмінесцентної лампи в чорній колбі, та може тривати 24 години на добу. За умови невеликої площі зображення достатньо однієї лампи, яку розміщують зверху. При більших розмірах рекомендують розміщувати лампи згори та знизу або по всьому периметру зображення. Неонові плівки використовують для оформлення торгівельних залів, затемнених приміщень ресторанів, барів, готелів, декорування скла для корпоративних транспортних засобів та створення дуже компактних виробів. Ці матеріали можна використовувати для створення світлових коробів. При цьому лампу розміщують в самому коробі, неонове зображення вирізають в дзеркальному відображенні та створюють загальний фон на органічному склі зі звичайних плівок чорного кольору. Плівка піддається плоттерній різці. Якщо виникають проблеми при роботі зі звичайним ножем, його слід замінити на ніж з кутом заточки 60 °.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *