Защитные самоклеющиеся пленки

Изготовление защитной пленки

Изготовление защитной пленки

 

Захисна плівка виконує багато функцій, але головний її критерій – це якість. Наша компанія має власне виробництво, де ми відстежуємо кожен етап виготовлення. Завдяки цьому ми можемо виконувати індивідуальні замовлення. Всі її види виготовляємо з поліетилену та клейової основи.

Етапи виготовлення:
Виготовлення основи;
З’єднання з клейовою масою;
Натяг і скручування в рулони.
Поліетилен високого тиску (або ПВД) щільністю 0,94 – 0,96 г/см² одержують із невеликих гранул. Цей процес називається полімеризацією етилену. Для нього необхідно нагріти гранули до 200-260 ° С під тиском до 300 Па.

Як клейову основу ми використовуємо акриловий клей. Він дозволяє захисній плівці міцно осісти на поверхні, не залишаючи слідів після видалення.

Для того, щоб у рулонах не виникло дефектів, плівку натягують і замотують на спеціальному обладнанні. Розвалюють валки прибирають зморшки, а обмежувачі стежать за позицією стрічки, щоб уникнути перекосів.

Різновиди одержуваної продукції
Наша плівка може захистити різні поверхні від подряпин, фізичної та хімічної дії, а також захищає від сонячних променів. Тому її застосування підходить для різних поверхонь

Металеві конструкції;
Меблі та килимові покриття;
ПВХ-поверхні.
Якщо вам потрібно додати своєму продукту унікальності, ми маємо можливість додати на вашу плівку логотип або виготовити її необхідного кольору. Ми можемо запропонувати вам:

Повністю прозору плівку;
Прозору плівку із відтінком кольору;
Кольорову непрозору плівку.
Перед виготовленням ми уточнюємо у замовника, для яких цілей буде використовуватися плівка, тому що від цього залежить необхідний рівень адгезії та інші параметри.

Перевірка захисної плівки на міцність
Готовий продукт
Після того як плівка готова до експлуатації, ми тестуємо її на міцність за стандартами ГОСТ. Кожна партія проходить перевірку. Нам важливо переконатися в якості продукту, що поставляється.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *