Защитные самоклеющиеся пленки

Для каких материалов нужна защитная пленка

Для каких материалов нужна защитная пленка

Готова продукція та матеріали потребують захисту поверхні. Найчастіше для цього використовується спеціальна тара, яка оберігає вироби від різноманітних зовнішніх впливів. Але у низці ситуацій її ефективність залишає бажати кращого. Як бути? Оптимальним вирішенням проблеми є захисна плівка на матеріал, яка щільно прилягає до основи та виключає її контактування із зовнішнім середовищем. Універсальність плівки дає можливість використовувати її спільно з різними виробами. Причому без будь-яких при цьому обмежень. Варто вона недорого, а різні модифікації дають змогу безпроблемно підібрати найбільш підходяще рішення для захисту того чи іншого матеріалу.

Плівка та її особливості
Захисна плівка – спеціальний пакувальний матеріал, який має полімерну основу. Вона може бути покрита клеючим складом з однієї або двох сторін для надійнішого прилипання до поверхні. Використовується плівка для тимчасового захисту різних матеріалів та покриттів від подряпин, пилу та різних забруднень. Причому не лише у процесі транспортування продукції, а й під час її монтажу. А у ряді випадків і на етапі первинного експлуатування.

Основа з поліетилену випускається в рулонах, які можуть бути легко розмотані в найкоротші терміни. Колір при цьому може змінюватись від прозорого до чорного. Все залежить від типу використовуваного при виготовленні барвника. При формуванні адгезійного шару застосовується спеціальний клей на акриловій основі. Наявність у складі спеціальних добавок не тільки підвищує характеристики міцності плівки, але і позитивно позначається на її еластичності.

Зберігається плівка при кімнатній температурі. По можливості потрібно виключити її контактування із прямими сонячними променями. І пам’ятайте. Агресивне середовище та холод негативно позначаються на технічних характеристиках плівки та її основних властивостях.

Переваги використання плівки
Але навіщо саме використовується плівка? Якою є її призначеність і в чому полягають основні переваги? З її допомогою можливе вирішення таких завдань:

забезпечення захисту від пошкоджень механічного характеру;
Поліпшення водовідштовхувальних характеристик;
Запобігання вигоранню верхнього лакофарбового шару (за його наявності);
збереження первинного зовнішнього вигляду протягом тривалого періоду;
Виключення забруднення поверхні під час транспортування, зберігання та монтажу.
Сфера залучення захисної плівки
Захисна плівка успішно використовується у різних сферах діяльності. З її допомогою можна вберегти від пилу, бруду та пошкоджень такі матеріали:

Скло та дзеркала;
Оргскло та синтетичні матеріали;
Сталь та металеві поверхні;
Профнастил та сендвіч-панелі;
ПВХ;
Меблі, віконні та дверні рами;
Будматеріали та інші вироби.
Йдеться не лише про готові вироби, а й про заготовки, а також про комплектуючі. У кожному випадку плівка має певний склад та конкретне призначення. Саме завдяки цьому досягається ефективність її використання. Причому справа не обмежується виключно захисними властивостями. Не можна забувати і про декоративну функцію. Адже на плівку можна наносити товарні знаки, адреси компаній та іншу інформацію.

Наноситься захисна плівка ще в процесі виробництва того чи іншого виробу. Причому не лише вручну, а й за допомогою спеціального обладнання. Все залежить від самого продукту та його особливостей. Видаляється плівка відразу після завершення встановлення виробу. Будь-якої складності цей процес не становить, а сама упаковка не залишає на поверхні навіть найменших слідів.

Захисна плівка – універсальне рішення для матеріалів, які можуть стати непридатними в процесі транспортування або монтажу. Виробники пропонують широкий асортимент плівок різних типів і з різними складами. Важливо лише правильно підібрати захисне покриття у тій чи іншій ситуації. Тільки так можна гарантувати його максимальну ефективність і безпеку матеріалу, що захищається.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *