Защитные самоклеющиеся пленки

Защитная пленка для паркета и ламината

Защитная пленка для паркета и ламината

 

Високоякісний паркет та ламінат для підлоги є найоптимальнішим вибором на сьогоднішній день. Це дуже красиво, стильно і практично, таке покриття для підлоги обов’язково поліпшить обстановку всередині вашого будинку і дозволить досягти бажаної атмосфери. Ламінат та паркет використовується під час ремонту приватних будинків та квартири, офісних та торгових центрів, деяких технічних приміщень. При цьому можна з упевненістю говорити про те, що це дорогі матеріали для підлоги, які вимагають особливого зберігання, транспортування і монтажу. Після монтажу, ламінат та паркет витримують усі випробування, але пошкодження під час транспортування та зберігання є частим явищем.

Навіщо виробник наносить спеціальну захисну плівку
Виробники ламінату та паркету, які використовують високоякісні матеріали під час роботи, часто захищають готову продукцію спеціальною плівкою. Вона наноситься на поверхню та приймає на себе всі механічні пошкодження. Разом із плівкою матеріали упаковуються у спеціальні картонні коробки і вже після цього здійснюють транспортування. Такий спосіб захисту використовується не всіма виробниками, але все частіше та частіше компанії вибирають такий шлях.

Плівка не дістається виробнику безкоштовно, це додаткова стаття витрат, що покривається зростанням ціни продукції, або лягати на самого виробника. Але це вимушений захід, адже навіть найякісніший і найпривабливіший ламінат, який отримав пошкодження під час транспортування чи зберігання, нікому не потрібен на ринку. Знайти покупця на таку продукцію надзвичайно складно, тому є сенс у тому, щоб захистити дорогі матеріали від пошкоджень.

Слід зазначити і те що, що ламінат і паркет без захисної плівки користується невеликим попитом серед покупців. Це пояснюється тим, що такий захист значно спрощує процес монтажу та дає можливість зберегти привабливий вигляд підлогового матеріалу, до остаточного здачі об’єкта в експлуатацію. Виробники, як ніхто інший, зацікавлені у тому, щоб наносити захисну плівку на готову продукцію.

Функції плівки:
захист матеріалу під час транспортування;
захист ламінату та паркету при зберіганні;
захист дошки під час монтажу;
збереження товарного виду продукції.
Монтаж ламінату у квартирі
Коли слід знімати захисну плівку
Якщо виробником нанесена захисна плівка для паркету, це дозволяє зберегти його товарний вигляд, до безпосередньої доставки на об’єкт клієнта, де буде виконаний монтаж. Ремонтний процес досить запорошений і брудний, тому виконується він поетапно. Майстри починають зі стелі і закінчують покриттям для підлоги, це дозволяє зберегти привабливий вигляд оздоблювальних матеріалів. Але навіть якщо паркет буде покладено в останню чергу, все ж таки існує велика ймовірність його пошкодження.

Знімати плівку слід саме тоді, коли майстер починає укладати ламінат або паркет. Він дістає одну дошку з упаковки, приміряє її, готує місце, після чого знімає плівку. Якщо зняти плівку раніше, то під час монтажних процедур можна нанести пошкодження та зіпсувати дорогий матеріал.

Плівка дуже просто знімається з дошки, тому процес укладання не затягується і це не стає причиною порушення термінів здачі готового об’єкта. Професійні монтажники рекомендують віддавати перевагу ламінату та паркету, який покритий додатковим захистом. В результаті, це дозволяє досягти більш високої якості покриття для підлоги.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *