Защитные самоклеющиеся пленки

Нужна ли защитная пленка для зеркал и стекол?

Нужна ли защитная пленка для зеркал и стекол?

Якість будь-яких товарів – це важливий критерій, на який звертають свою увагу всі без винятку покупці. Цей фактор стосується захисної плівки для дзеркал та скла.

Дрібні пошкодження та подряпини зіпсують перше враження при монтажі та встановленні продукції: від дзеркал до пластикових вікон. Щоб виключити такі неприємності, необхідно підібрати захисну плівку потрібної товщини (при цьому також подбати про вибір спеціалізованої клейової основи).

В даний час більшість людей робить у своїх будинках та квартирах дуже дорогі ремонти. Так навіщо ж піддавати дороге меблювання ризику пошкодження осколками? Всі чудово розуміють, чим усе це може скінчитися. І в цій ситуації питання безпеки інтер’єру та меблювання відсувається на задній план, адже тут йдеться про безпеку.

Але будь-яка проблема вирішувана. Просто необхідно використовувати спеціальну захисну плівку для дзеркал (часто її називають плівкою безпеки).

Що являє собою захисна плівка для дзеркал та її головні функції
В основі виготовлення такого засобу захисту скла лежить особливо міцний поліетилен високого тиску. На плівку наносять екологічно чистий і безпечний клеючий акриловий склад. Наклеюється вона на задній бік дзеркала з метою захисту поверхні від механічних пошкоджень. А якщо скло розіб’ється, захисна плівка утримає уламки, і вони не розлетяться з різних боків.

У доповненні такий засіб захисту виконує подальші функції:
робить виріб більш ударостійким;
стримує вплив вологи;
служить чудовим захистом поверхні від корозії.
Як правило, випускаються безпечні плівки у стандартних колірних палітрах: чорній, молочно-білій та прозорій. Найчастіше подібний захист наносять на дзеркальні стельові вітражі, люки верхнього світла, шафи-купе з величезними дзеркалами на всю висоту.

Якщо ж говорити про оптимальну товщину плівки, вона повинна варіюватися в межах 80-100 мікрон.

Якщо ж товщина буде меншою за цей діапазон, то тоді немає жодних гарантій утримання уламків. Тільки захист внутрішньої поверхні дзеркала.

Скло у захисній плівці
Плюси захисної плівки
Ця плівка має ряд переваг, а саме:
Термін експлуатації варіюється від 1 до 3 років.
Невисокий ціновий сегмент, причому незалежно від виробника.
Якісні та абсолютно безпечні складові компоненти.
Виготовляється і нестандартної ширини, а це дозволяє заклеїти всю поверхню повністю.

Доцільність застосування
Насамперед, захисна плівка забезпечує безпеку скла, тому її потрібно обов’язково використовувати як захист від пошкоджень. Причому йдеться і про місця масового скупчення людей (готелі, торговельні місця, школи). Дзеркало не розсиплеться від ударів, оскільки клейова основа не дозволить цьому статися.

Крім того, такий захист є відмінним рішенням практично всіх проблем при зберіганні та перевезенні дзеркал і скла.

Крім цього, випадкові подряпини, що призводять до окислення срібла, а внаслідок руйнування амальгами разом з появою чорних плям практично виключені. Бувають такі ситуації, коли дзеркало дає тріщину. Ось за подібних обставин плівка не дасть зростати тріщині. Крім того так ви зможете запобігти ризику травмування при необережному поводженні з дзеркальною поверхнею, волога не буде проникати у виріб, а внаслідок уповільнюється корозія.

Якщо у вас виникли питання про виготовлення захисної плівки від нашої компанії, ви можете зв’язатися з менеджерами, які доповнять інформацію, що бракує.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *