Самоклеящиеся пленки для рекламы

Матеріали для цифрового друку

Матеріали для цифрового друку 1

Компанія ORAFOL на початку 2000 розпочала виробництво плівок для цифрового друку.

На сьогоднішній день з використанням клею на водній основі виробляються наступні види плівок:

  • ORAJET 1902, ORAJET 1922, 1923

Використовуються для інтер’єрного друку. Поверхневий матеріал – папір.

  • ORAJET 1910, 1911, 1912

Плівки для інтер’єрного друку. При їх використанні рекомендують ламінування.

  • ORAJET 1914

Плівка з водостійким покриттям, для її виробництва використовують пігментні чорнила. Можна використовувати для недовготривалої зовнішньої реклами. Для довготривалої експлуатації слід використовувати ламінатори ORAGUARD.

  • ORAJET 1913R

Плівка для напільних графічних зображень, потребує обов’язкового ламінування – для цього використовується плівка ORAGUARD 250 (250S).

Спеціалісти компанії ORAFOL вважають, що в майбутньому широкого поширення набуде сольветний друк, при якому готові відбитки не потребують ламінування.

Для цього рекомендують використовувати плівки с поліетиленовою основою, із щільністю матеріалу 147 г/м2. Використання такої підложки вийде дещо дорожче, проте витрати повністю компенсуються зручністю використання. Серед таких плівок частіше за все використовуються ORAJET 3951, 3751, 3551 та 3107 — плівки для оклеювання автомобілів. Вони мають спеціальний клейовий шар, що дозволяє перепозіціонувати графіку. Всі плівки, за виключенням литої ORAJET 3951, використовуються для оклеювання гладеньких поверхонь.

ORAJET 3105, 3109, 3850 – плівки для довготривалої зовнішньої реклами. Термін експлуатації матеріалу (без гарантії на друковані зображення) складає 7 років.

Кілька слів про новинки

Нещодавно компанія ORAFOL презентувала нову литу перепозіціоновану плівку ORACAL 870, яка моє товщину 70 мкм. Вона призначена для цифрового друку та для повного оклеювання автомобілів. Мінімальний термін експлуатації плівки складає 10 років.

Серед новинок – композитна металізована плівка 381 та 383, яка використовується виключно для цифрового друку. Вона виробляється в двох варіантах – сріблястому та золотому. Використовується для декорування автомобілів, мотоциклів. Мінімальний термін експлуатації матеріалу – 2 роки. Плівка 383 має текстурну поверхню. Для проведення попереднього тестування можна придбати невеликий рулон.

Компанія ORAFOL підкреслює, що гарантія на всі матеріали та терміни експлуатації дійсні виключно при використанні за призначенням. Якщо ці вимоги не дотримуються, виробник не несе відповідальності за можливі дефекти виробу, що зумовлені неправильним використанням матеріалів. У випадку виникнення будь-яких труднощів в процесі роботи, ORAFOL розглядає всі претензії та побажання, до яких додаються зразки браку, номера партій та маркування підложки, тип використаного плоттеру, чорнил та температурний режим друку на експлуатації.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *