Статьи

Типи плівок для виробництва реклами. Плівки загального призначення.

Щоб полегшити орієнтування в різноманітті плівок, які використовуються для різних цілей, ми розкажемо вам про існуючі різновиди та особливості використання матеріалів у виготовленні реклами.

Плівки загального призначення

До цієї групи відносяться непрозорі вінілові плівки, які використовуються для виготовлення будь-якої рекламної, інтер’єрної або вуличної графіки з різним терміном експлуатації.

Плівки з терміном експлуатації до 3 років (каландровані мономерні) якнайкраще підходять для оформлення виставкових стендів, місць продажуб інтер’єрних інформаційних табло та вказівників. Нанесення аплікації відбувається виключно на гладенькі, рівні та плоскі поверхні.

Плівки 3-5 років (каландровані полімерні) використовуються для довготривалої інтер’єрної та середьотривалої вуличної реклами. Їх часто використовують для виготовлення вивісок, інформаційних табло, вказівників, деякі з них використовуються для виготовлення короткотермінової автомобільної графіки. Нанесення аплікації можливе виключно на рівні, гладенькі та плоскі типи поверхонь.

Плівки 5-7 років та більше – це високоякісні каландровані полімерні та литі плівки, які використовують для виготовлення довготривалої вуличної реклами, в тому числі і для нанесення на різні види транспорту (контейнери, вагони, автомобілі, водні види транспорту тощо), та для виготовлення складних інтер’єрних графічних виробів. Для плівок цього типу притаманні наступні властивості: мінімальна усадка, відмінна стійкість до дії атмосферних чинників та ультрафіолету. Каландровані плівки використовуються виключно для плоскої графіки, литі плівки можна використовувати для нанесення на шерохуваті, складно-профільні, гофровані та клепані поверхні. Деякі плівки підходять для експлуатації в агресивних умовах – їх використовують для нанесення на зовнішні поверхні літаків.

Плівки загального призначення добре ріжуться на будь-якому типі плоттера з використанням звичайного ножа.

В приміщенні для виключення ефекту білування від спрямованих джерел світла бажано використовувати матові плівки. Для вулиць більш підходять глянцеві плівки: вони більш ефектні, менше піддаються видимим забрудненням та легше очищуються.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *