Статьи

Офіційний представник Toyota Київ

Офіційний представник Toyota Київ 1

Toyota сьогодні є найбільшою автомобільною компанією у світі та однією з найбільших компаній на нашій планеті за обсягом доходів. Японський бренд успішно працює на ринках від Америки до Європи та від Азії до Австралії. Він має багату історію, широкий асортимент продукції та безліч унікальних технологічних рішень. Тойота Київ «Сіті Плаза» – офіційний представник бренду в Україні, який пропонує широкий спектр послу, від купівлі до сервісного обслуговування.

Стильні вироби з колекції Toyota

Інноваційні автомобілі Тойота надійно супроводжують своїх власників як у повсякденному житті, так і під час далеких подорожей мрії. Якщо ви любите оточувати себе речами найвищої якості або хочете зробити комусь унікальний подарунок, тягніться до гаджетів Toyota і вирушайте в дорогу з посмішкою.

Факти про Тойоту, яких ви не знали

  1. Бренд Toyota визнаний лідером у сегменті гібридних автомобілів. Перший автомобіль з таким типом приводу, Toyota Prius, був випущений в 1997 році як 4,3-метровий седан, що витрачав в середньому менше 5 літрів на 100 км.У наступні роки з’явилися інші моделі з гібридним двигуном, зокрема Toyota Prius+, Toyota RAV4 Hybrid, Toyota Auris Hybrid Touring Sports і Toyota Yaris Hybrid.На сьогоднішній день японська компанія продала понад вісім мільйонів гібридних автомобілів.
  2. 26 травня 2021 року було встановлено світовий рекорд з найдовшої поїздки на одній заправці воднем. Рекордсменом став автомобіль Toyota Miray, який подолав 1003 кілометри, стартувавши з французького міста Орлі. У тесті використовувався водень з нульовим рівнем викидів, при згорянні якого не утворюються токсичні вихлопні гази. Середній показник згоряння склав 0,55 кг водню на 100 км.
  3. Перший дизайн логотипу бренду Toyota був створений у 1936 році, коли він ще містив червоний напис “Toyoda”. У 1958 році його змінили на “Toyota”.  Ця зміна не була випадковою, оскільки в японській мові це слово складається з восьми літер (на дві менше, ніж “Toyoda”), а число 8 вважається японцями символом щастя і процвітання. З 1989 року і до сьогодні логотип Toyota складається з 3 овальних фігур, розташованих так, щоб утворити першу літеру бренду – “Т” – 2 овали символізують впевненість, а третій вказує на безмежні можливості.
  4. Toyota посіла перше місце в рейтингу “Автомобільна промисловість 2021”, складеному компанією Brand Finance. Її вартість оцінили у трохи менше 59,5 мільярдів доларів США. Японський конгломерат також посів дванадцяте місце серед брендів усіх галузей.
  5. Згідно зі статистикою, Corolla є найбільш продаваним автомобілем у світі. Наче цього було недостатньо, адже Corolla є найбільш продаваним автомобілем з 1997 року, коли загальна кількість проданих моделей перевищила 30 мільйонів. Здавалося б, при сьогоднішній щільності ринку Toyota мала б зіткнутися з набагато жорсткішою конкуренцією, однак, Corolla продовжує утримувати першість.

Хочете купити Тойоту? Тоді саме час завітати до офіційного дилера – «Тойота Сіті Плаза». Toyota має глобальну присутність і активно продає свої автомобілі по всьому світу. Компанія має виробничі підприємства в різних країнах, що дозволяє скоротити витрати на логістику та задовольнити попит у регіонах з різними перевагами та потребами. Toyota виробляє широкий асортимент транспортних засобів, включаючи легкові автомобілі, позашляховики, пікапи та комерційні автомобілі. Деякі з їхніх знакових моделей включають пікап Hilux, позашляховик Land Cruiser, легковий автомобіль Corolla та седан Camry. Prius, як перший у світі гібридний автомобіль масового виробництва, також є однією з найбільш впізнаваних моделей Toyota.

Скориставшись послугами «Тойота Сіті Плаза» клієнти можуть розраховувати на першокласний сервіс, офіційну гарантію, можливість проведення тест-драйву, професійну консультацію, допомогу у підборі моделі, згідно специфікації. Автосалон Тойоти в Києві розташований за адресую просп. С. Бандери, 24Б.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *