Орафол

Ножі та тримачі для плотера

Ножі та тримачі для плотера 1

Ножі та тримачі для плоттера

Ножі (Blade) для ріжучого плоттера – це незамінний розхідник, від якого залежить якість порізки плоттеру.
У нас ви можете купити ножі 30, 45, 60 градусів для ріжучого плоттера Roland, Summa (Summacut), Mimaki, Gcc, Ioline, Graphtec CB 0.9 CB 1.5, Pcut, Liyu, Saga, Vicsign, Skycut, Puma, Jaguar, Expert.

Ножі для автоматичного листового різьбяра SC-350 Vulcan Vicut CB2030 CB2060, а також планшетного Vulcan FC500VC FC700VC

Тримачі ножа (holder) для ріжучого плоттера: Roland, Summa (Summacut), Mimaki, Gcc, Ioline, Graphtec CB 0.9 CB 1.5, Pcut, Liyu, Saga, Vicsign, Skycut, Puma, Jaguar, Expert.

Види та характеристики ножів:

Процес експлуатації ріжучого плоттера передбачає наявність ножів у пристрої. Вони закріплені у магнітному тримачі.

Ножі в плоттерах можуть використовуватися різні, чим і визначається тип ріжучого плоттеру:

Флюгерні ножі. 

Найпоширеніші та найдоступніші. Актуальні, якщо потрібно різати пластик, вініл, картон, гофрокартон, тканину, папір. Встановлюються в рулонних плоттерах, це ножі циліндричної форми та одностороннього заточування.

Тангенціональні ножі.

Ними оснащуються планшетні плотери, мають одну або дві ріжучі грані. Актуальні для різання матеріалів великої товщини.

Бігуючі ножі.

Можна зустріти також у планшетних плоттерах, проте вони не використовуються для різання як такої, а для іншої обробки – продавлювання щільних матеріалів за типом картону та гофрокартону.
Властивість ножів для плотерів працювати з матеріалами різної товщини визначається такими параметрами інструменту, як офсет та кут заточування різальної площини. Перше є величиною, що вказує на можливість компенсації спотворень, що виникають у точці зламу кривої. Величину офсета важливо знати, щоб правильно встановити відправну точку перед печаткою. Від кута заточування залежить призначення ріжучого плоттера – стає зрозуміло для роботи з м’якими або щільними матеріалами він використовується, а також товщина ваших ріжучих матеріалів.

Що потрібно знати, перш ніж купити ножі для плоттера

Для надійного та якісного різання матеріалів потрібно, щоб ріжучий плотер правильно обслуговувався. Також потрібно дотримуватися нескладних рекомендацій щодо експлуатації ножів:

Грамотно підбирати кут заточування для роботи з тими чи іншими матеріалами. Різній товщині та щільності матеріалу відповідає свій кут заточування.
Правильно та точно закріплювати ніж у магнітному тримачі.
Регулярно стежити за станом ножів, їх гостротою та у разі потреби відразу ж робити заміну на нові.
Вибрати ножі ви завжди можете із асортименту нашого магазину. У разі сумнівів чи питань, завжди можете розраховувати на допомогу наших фахівців.

Таблиця розмірів ножів для плоттера

Ножі та тримачі для плотера

Ножі та тримачі для плотера

 

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *