Авто пленки

Праймер 3М 94

Праймер 3М 94

Праймер 3М або іншими словами підсилювач адгезії є прозорою рідиною з різким запахом.

Навіщо потрібен праймер 3M 94?!
Цей продукт, який поки що не має аналогів у інших виробників, був розроблений компанією 3М, світовим лідером з виготовлення автомобільних аксесуарів, хімії і т.д.. Його основне призначення – посилення клейового ефекту плівок, скотчів або інших самоклеючих матеріалів. Праймер 3M 94 – незамінний помічник при обклеюванні авто плівкою! Без нього не обходиться жодна серйозна робота.

Навіщо потрібний Primer 3M 94 при обклеюванні авто плівкою?!
Праймер 3М 94
Праймер 3М 94 в оригінальній упаковці.
Всі плівки для стайлінгу авто мають самоклеючу основу, це знає кожен. Навіщо тоді праймер, спитайте Ви?! Все просто, в тих місцях де плівка піддається розтягуванню її клейовий шар так само тягнеться і витончується, на кожен сантиметр поверхні, що обтягується – клею стає менше, плівці треба допомогти втриматися на кузові, і тут набирає чинності праймер 3М! Особливо це необхідно при обклеюванні увігнутих площин! Промазавши попередньо обклеювану область прикладом 3м ми перестраховуємося від неприємностей, які часто виникають якщо цього не зробити. Особливо на краях деталей плівка під карбон любить відклеюватися, а в поглибленнях – здуватись, саме тому треба користуватися праймером 3М.

Що робити, якщо плівка під карбон відклеїлася?!
Нам часто ставлять це питання. Цю ситуацію можна виправити без необхідності переклеювання деталі авто якщо під час помітити її. Зокрема якщо плівка відклеїлася на 2-й, 3-й день після обклеювання і Ви це відразу помітили – потрібно акуратно відігнути плівку (якщо локація сильно завантажена і на плівку вже встигла прилипнути пил або навіть бруд – пізно рятувати ситуацію), протерти область під плівкою, після чого нанести праймер 3м 94 і, зачекавши 5 хвилин, поки Primer висохне, наклеїти плівку.

 

Технічна інформація Primer 94 3М

Опис продукту:

Праймер 94 може бути використаний для підвищення адгезії до таких поверхонь як поліетилен, поліпропілен, ABS, PET/PBT, бетон, дерево, скло, метал і пофарбовані металеві поверхні.

Фізичні властивості:

Суха речовина Приблизно 6%
Колір Прозорий янтарний
Температура спалаху -4°F (-20°C) O.C.
Витрата
211 кв. м./л.

Вага нетто 750 грам на літр
В’язкість 35±5 cps.

Підготовка поверхні:

Площа, на яку наноситься Праймер 94, має бути чистою та сухою. Для очищення забрудненої поверхні рекомендується використовувати суміш 1:1 ізопропілового спирту з водою.

Застосування:

Перед вживанням баночку з Праймером 94 необхідно струсити. Нанесіть тонкий однорідний шар на поверхню, що приклеюється, використовуючи мінімальну кількість, необхідну для рівномірного покриття всієї площини. Дайте час Праймеру 94 висохнути, перш ніж зробити склейку. Зазвичай потрібно 5 хвилин в умовах кімнатної температури. Переконайтеся, що площа, яку наноситься Праймер, вільна від забруднень.

Для пористих поверхонь може знадобитися повторне нанесення Праймера 94 для досягнення однорідності покриття та гарної адгезії. У цьому випадку необхідно дати просохнути першому шару Primer 94 і лише за тим наносити другий шар.

Праймер 94 може наноситися пензликом або тампоном.

Очищення:

Для видалення Праймера 94 використовується ізопропіловий спирт.

*Увага: Уважно дотримуйтесь рекомендацій виробника з безпеки при роботі з розчинниками.

Термін зберігання:

12 місяців з моменту отримання замовником при дотриманні наступних умов:

•Праймер зберігається в оригінальній упаковці.

•Упаковка (баночка) щільно закрита для запобігання випаровуванню розчинника.

Використовуйте Праймер 94 3М при обклеюванні авто, телефонів, ноутбуків та інших девайсів, і будьте впевнені, що плівка завтра не відклеїться!

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *