Авто пленки, Пленка тонировочная

Що краще , накидка-чехол на лобове скло або тонувальна плівка ?

накидка-чехол на лобове

Існує два способу захисту салона автомобіля від вигорання.

  1. Накидка-чехол на лобове скло

  2. Тонувальна плівка

Розглянемо перший варіант захисту  салона , це накидка  на лобове скло.

Що таке  накидка – чохол на лобове скло та дзеркал заднього виду ?

Накидка виготовляється з тканин  та захищає автомобіль від вигоранння,  а також взимку від намерзання  та  снігу ,  після чищення  якого можуть з’явитися  подряпини на склі.  І дуже важлива деталь , якщо Ваша машина по довгу стоїть без руху , то на лобовому склі буде збиратися багато пилу , а от накидка-чохол   вам забезпечить  чистоту лобового скла і це також буде запобігати появі подряпин на лобовому склі.

Перед  виїздом  по своїх справам  вам потрібно буде  зняти накидку-чохол, струсити  сніг або пил  та прибрати у багажник. Захисний чохол не пропускає воду і не промокає, тому не стає мокрим навіть під час дощу.

Ще одна особливість чохла-накидки – її  універсальний розмір, підійде для любого автомобіля.

Цей чохол легко знімається та одягається. Як використовувати? Дуже просто. Вам необхідно розправити тканину на лобовому склі, одягнути “вушка” на дзеркала, розправити тканину на передніх дверях і закріпити резинками з гачками або всередині салону або до колес.

Накидка захистить Ваш автомобіль від будь-яких опадів будь-якої пори року, займає мінімум місця в авто. А якщо Ви любитель подорожей на машині-накидка завжди стане в нагоді і в дорозі і на природі біля багаття.

Характеристики

  • розмір: 100 см х 146 см;
  • матеріал: нетканий поліпропілен (100% поліестер);
  • колір: сірий.

Підібрати накидку чохол під свої потреби  можна тут 

накидка-чехол на лобове

Тепер розглянемо другий варіант. захисту солона автомобіля від вигорання це тонувальна плівка або захисна плівка для лобового скла.

Звісно тонувальна плівка захистить Ваш автомобіль від вигорання , також зробіть біль комфортне керування завдяки запобіганню проникнення уф випромінювання під час руху , а також через притемнене скло не буде видно хто знаходиться в  автомобілі.

Але плівка захищає салон автомобіля від вигорання під час стоянки та піч час руху  і це напевно є сама головна її перевага , то практично всі  коштовні  автомобілі після покупки тонують.

В залежності від  якості плівки,  термін  служби її може буди до 10 років  без вигорання кольору  і втрати своїх характеристик.

Коротко про види тонувальної плівки

Атермальна. Захищає від ультрафіолетових та інфрачервоних променів, вигоряння оббивок у салоні, влітку скорочує термін роботи кондиціонера та, відповідно, витрата палива до 15%.
Тимчасова. Фактично це аксесуар, який витримує багаторазові переустановки, забезпечує максимальне світлопроникнення, в аварійних ситуаціях захищає водія та пасажирів одночасно, утримуючи розсипання скла, а також приховує вміст салону від тих, хто цікавиться та любителів «поживитися».
Хамелеон. Залежно від кута огляду та освітленості змінює колір, що вимагає дуже кваліфікованої установки.
Класична. Тонувальна плівка металізована або фарбона, або керамічна  чорного кольору але чорний колір має відтінки , зелений , коричневий , сірий  , а також існують плівки без відтінків чисто чорні

Підводячи підсумок цієї статті зрозуміло, що кожен з двох продуктів виконує  функцію захисту від вигорання салону автомобіля,  а також мають багато інших переваг  і скоріше доповнюють один одного ,  а не замінюють.

Залишайте свою думку в коментарях з цього приводу.  До зустрічі на сторінках нашого блогу.

Back to list

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *